Ana Sayfa / Kadınca / Gülse Birsel’in yeni dizisi ve kanalı
GULSE BİRSEL

Gülse Birsel’in yeni dizisi ve kanalı

Yeni dizi başlıyor, Gülse Birsel’in yeni dizisinin oyuncu kadrosu, dizinin ismi ve yayınlanacağı kanal netleşiyor.  Gülse Birsel Avrupa Yakası ve Yalan Dünya dizilerinin mimarı Gülse Birsel, yeni dizisinin Ocak ayında başlayacağını söyleyip dizinin oyuncu kadrosunu açıkladı.

Gülse Birsel yeni bir diziyle TV ekranlarına dönüyor. Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi efsaneleşmiş sitkomların senarist ve oyuncusu Gülse Birsel, yeni dizi projesinin Ocak ayında yayına başlayacağını açıkladı.
“ŞU ANDA İLK BÖLÜMÜ YAZIYORUM”

Kadıköy’deki bir alışveriş merkezinde düzenlenen söyleşide Oylum Talu’nun konuğu olan Gülse Birsel, yeni projesinden bahsetti. Yeni dizi projesinin Ocak ayında yayına başlayacağını ifade eden Birsel, “Şu anda ilk bölümü yazıyorum. Tam bir aile komedisi olacak. Şu an için isimleri belli olan oyuncularımız Çağlar Çorumlu, Derya Karataş, Sarp Apak, Cengiz Bozkurt ve Bartu Küçükçağlayan. Her bölümde farklı bir oyuncumuz başrolde olacak” dedi.
Çağlar Çorumlu:

Derya Karataş (Yalan Dünya dizisinde “Zerrin” rolünü oynamıştı) :

Sarp Apak (Yalan Dünya dizisinde “Emir” rolünü oynamıştı) :

Cengiz Bozkurt:

Bartu Küçükçağlayan (Yalan Dünya dizisinde “Orçun” rolünü oynamıştı) :

“CEM YILMAZ’LA REKABET ETMEM”

Cem Yılmaz ile ilgili bir soru üzerine Birsel, “Sinemada Cem Yılmaz ile rekabet etmem. Önemli olan özenilmiş ve sinema perdesine yakışır işler olsun. Seyirci iyi komediler izlesin, hepimizin gişesi iyi olsun” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting