Ana Sayfa / Yaşam / 2 Ocak kar tatili olan iller 2017
KAR TATİLİ OLAN İLLER VE OKULLAR

2 Ocak kar tatili olan iller 2017

Bugün okulları kar tatili olan iller 2 Ocak 2017 hangileri diye soranlara iyi haberlerimiz var. Ankara ve İstanbul’da okullar pazartesi 2 Ocak tatil değil şimdilik valilikler bir açıklama yapmadı. 2 Ocak Pazartesi günü okullar tatil mi sorusu birçok öğrencinin merak ettiği konular arasında yerini aldı.

Pazartesi yani 2 Ocak 2017 kar tatili olan illir ve okulları tatil olan iller diye sorgulama yapılıyor. Birçok kaynaktan derlediğimiz bilgileri göre bugün yani 2 Ocak şimdiden okulları tatil olan il sayısı 2 oldu. Tatil açıklamalarını genellikle Valilik resmi İnternet sayfaları ya da sosyal medya hesapları üzerinden yapan yetkililerden, henüz tatille alakalı herhangi bir bilgi gelmedi. Resmi hesap dışında, tatil konusunda kararları ile popülarite kazanmış İstanbul Valisi Vasip Şahin gibi kişisel sosyal medya hesapları üzerinden de tatil duyurusu yapılabilmektedir.

AKSARAY 2 OCAK OKULLAR TATİL 2017

Bugün Aksaray genelinde okullar kar tatili yapacak. Aksaray’da kar yağışının ardından oluşan buzlanma nedeniyle il genelinde eğitime yarın ara verildiği bildirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, kentte 3 gündür etkili olan kar yağışının ardından oluşan buzlanma nedeniyle kent genelinde eğitime 2 Aralık Pazartesi günü ara verildiğini belirtti.

 2 OCAK PAZARTESİ NİĞDE OKULLAR TATİL

Okulları kar tatili olan illerden biri de Niğde. Niğde’de soğuk hava ve aşırı buzlanma nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.

Niğde Valiliği aşırı buzlanma ve soğuk sebebiyle okulların 2 Ocak Pazartesi günü İl genelinde okulların tatil olduğunu duyurdu.

İlginizi Çekebilir

Diyarbakır ve Mardin yangında ölenlerin sayısı

Diyarbakır ve Mardin yangında ölen 11 kişinin isimleri. Diyarbakır ve Mardin’de anız yangını sonrası en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting