Ana Sayfa / Kahince / 2017 Motobike fuarı yeri tarihi

2017 Motobike fuarı yeri tarihi

Motobike 2017 fuarı yeri, tarihi ve açılacağı gün bilgileri. Türkiye’nin beklenen bisiklet motosiklet fuarı Motobike 2017 kapılarını bu yıl da açıyor işte Motobike fuar yeri, gidişi, açık kalacağı tarihler ve katılan firmalardan bazıları. 

Motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike 2017 23-26 Şubat tarihlerinde kapılarını açıyor. İstanbul Fuar Merkezi gidiş ve yeri nerede bilgisi. Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike Istanbul, 23-26 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde…

MOTOBİKE BİLET 2017 FİYATLARI VE TEMİNİ

Motosiklet ve bisiklet tutkunlarının merakla beklediği ve 2017 motor ve bisiklet modellerinin tanıtılacağı 2017 Motobike fuarı için geri sayım sürüyor. Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 9. buluşmasına hazırlanıyor.

Dünyanın önde gelen motosiklet ve bisiklet markalarının yer alacağı fuarda en yeni modelleri görme şansını yakalayın ve sezonunun açılışına tanıklık edin.

Fuar bu yıl ilk kez düzenlenen “Motobike Academy” ile festival havasında bir organizasyona dönüşüyor. Sizlerin katılımı ile gerçekleşecek etkinlik, seminer ve atolye çalışmalarını kaçırmayın.

Motobike Istanbul biletinizi erken satın alın, avantajlı fiyatlardan yararlanın. Satın aldığınız her biletle birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansını yakalayın. Üstelik bu sene biletler Perşembe-Cuma günleri öğrenci ve kadınlara %50 indirimli!

Motobike Istanbul: Bir fuardan daha fazlası!

Motosiklet ve bisiklet tutkunlarını buluşturan fuarda sektördeki yenilikler, gelişmeler, görsel etkinliklerin yanı sıra, fuar süresince çeşitli seminer ve atölyeler yer alıyor.

Bu sene ilk kez Fashion Talk, Travel Talk, Tech Talk ve atölye programlarının yer alması ile “Motobike Academy” öne çıkıyor. Motosikleti ve bisikleti bir yaşam tarzı haline getirdiyseniz, stil sahibi motosiklet ve bisiklet tutkunları ile Fashion Talk’ta buluşun.

TECH TALK NE NE ANLAMA GELİYOR

Motosiklet ve bisiklet ile seyahat eden uzun yol gezginlerinin hikayelerini dinlemek ve rota önerileri almak için Travel Talk tam olmanız gereken yer.

Custom motosiklet ve custom bisiklet hakkında merak edilenler Tech Talk’ta! Kişiye özel motosiklet ve bisiklet yapımı, malzeme seçimi, tasarımı ve uygulanması sürecinde, yol gösterebilecek uzmanlar ile Tech Talk’ta bir araya gelin.

Motobike Academy’de doğru ve güvenli motosiklet kullanımı için gerekli olan teorik ve pratik bilgilerden oluşan eğitimlere de ayrıca yer verilecek.

Birbirinden değerli hediyeler bu sene de sahiplerini bulacak!

İlginizi Çekebilir

Yapay et dinen caiz mi, haram mı?

Yapay et dinen caiz mi, haram mı, mundar mı merak ediliyor. İslam’a göre yapay et …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.