Ana Sayfa / Yaşam / 7 Aralık İstanbul hava durumu
İSTANBUL HAVA KAR

7 Aralık İstanbul hava durumu

İstanbul 7 Aralık perşembe hava durumu, yağmur, kar var mı hava nhasıl sorusu. Meteoroloji 7 Aralık hava tahmini ve İstanbul son durum. İstanbul’a kar geliyor mu son durum. Hava tahmini 7 Aralık İstanbul son durum. 

7 Aralık İstanbul meteoroloji hava tahmini ve havanın durumu. İstanbul yağmurlu mu yarın karlı mı hava nasıl olacak bilgisi. Meteoroloji’den son dakika hava durumu uyarısı geldi. Kar yağışının öğle saatlerinde itibaren İstanbul’u terk etmesi bekleniyor. İşte son hava durumu raporu Belediye ekipleri ana yollara kar küreme ve tuzlama araçları yerleştirildi. İşte son hava durumu raporu
Öğle saatlerine kadar özellikle boğaz çevresinde ve Anadolu yakasında karla karışık yağmur yağması bekleniyor. Yağışların yüksek yerlerde hafif kar şeklinde görüleceği tahmin ediliyor. Soğuk ve yağışlı havanın bugün öğle saatlerinden itibaren İstanbul’u terk etmesi beklenirken, sıcaklıkların haftasonuna kadar tekrardan yükselmeye başlaması bekleniyor.
Meteorolojinin günler öncesinden uyardığı kar yağışı İstanbul’da akşam saatlerinde düştü. Özellikle şehrin kuzey ve yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu.

İlginizi Çekebilir

Üsküdar öldürülen 3 kişinin isimleri

Üsküdar pastane çatışma öldürülen 3 kişinin isimleri ve yaralıların kimlikleri. İstanbul Üsküdar’da bir pastanede barışmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting