Ana Sayfa / Gündem / ABD askerleri Gazze’de katliam yamış

ABD askerleri Gazze’de katliam yamış

Amerika’da Gazze için kendini yakan asker, ABD askerlerini Gazze’de siyonistlerle birlikte binlerce Filistinliyi öldürdüğünü itiraf etmiş. Amerika, İsrail ile birlikte Gazze7de binlerce masum Filistinl’yi ölürmüş, ABD de siyonistler gibi katliamın ortağı. Gazze’deki katliama tepki göstererek kendini yakan ABD’li asker Aaron Bushnell ile ilgili bir iddia gündeme bomba gibi düştü. ABD basını hayatını kaybeden Bushnell’in bir arkadaşına dayandırdığı haberinde, genç askerin kendisini ateşe vermeden önce Gazze tünellerinde savaşan ABD kuvvetlerine ilişkin gizli bilgilere sahip olduğunu öne sürdü.

Gazze için kendini yakan ABD askeri. Amerika İsrail ile birlikte Gazze’de Filistinlileri öldürmüş. ABD kanlı tarihine yine kanlı sayfalar ekledi. ABD’nin başkenti Washington’da Hava Kuvvetleri görevlisi Aaron Bushnell, İsrail Büyükelçiliği önünde kendisini ateşe vermiş bu eylemden önceki son sözleri ise “Artık soykırımın suç ortağı olmayacağım. Filistin’i özgür bırakın” olmuştu. Hayatını kaybeden Bushnell ile ilgili New York Post’tan ülkenin gündemine birinci sıradan girecek bir iddia geldi.

ABD BASININDAN OLAY GAZZE İDDİASI

ABD’li gazete sayfasında Bushnell’ın kendisini ateşe vermeden önce Gazze tünellerinde savaşan ABD kuvvetlerine ilişkin gizli bilgilere sahip oldu iddiasına yer verdi.

Kendini yakan askerle ilgili bomba iddia: Gazze tünellerinde savaşan ABD kuvvetlerine ait gizli bilgilere sahipti

“BUSHNELL’İN GİZLİ BELGELERE ERİŞİMİ VARDI”

NY Post bu iddiayı Bushnell’ın adı açıklanmayan arkadaşına dayandırdı. Gazete söz konusu kişinin Bushnell’in arkadaşı olduğunu doğruladığını belirtti ve kaynağının Bushnell’in gizli belgelere erişimi olduğunu aktardığını yazdı.

Kendini yakan askerle ilgili bomba iddia: Gazze tünellerinde savaşan ABD kuvvetlerine ait gizli bilgilere sahipti

“KARA BİRLİKLERİ ÇOK SAYIDA FİLİSTİNLİYİ ÖLDÜRDÜ”

“Onun asıl işi istihbarat verilerinin işlenmesini içeriyor. İşlediği şeylerin bir kısmı İsrail’in Gazze çatışmasıyla ilgiliydi” diyen arkadaşı, İsrail’in Gazze’de Hamas’a karşı yürüttüğü savaşa atıfta bulunarak, “Bana söylediği şeylerden biri, ABD ordusunun Filistin’de yaşanan soykırımlara karıştığıydı. Bana, karada birliklerimizin bulunduğunu ve çok sayıda Filistinliyi öldürdüklerini söyledi” dedi.

İlginizi Çekebilir

Merkez Bankası 2024 sonu tahmini

2024 yıl sonu Merkez Bankası dolar ve enflasyon tahmini. yıl sonu dolar ne olacak enflasyon …

Sınırsız Hosting