Ana Sayfa / Kadınca / Acun Eylül 2017’de evleniyor
ACUN ŞEYMA DÜĞÜN TARİHİ

Acun Eylül 2017’de evleniyor

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı Eylül 2017’de evleniyor. Acun Ilıcalı’nın evlilik tarihi Eylül 2017. Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabında verdiği evlilik haberinin detayları ortaya çıktı. hurriyet.com.tr’nin ulaştığı Acun Ilıcalı da evlilik haberine doğruladı.

Şeyma Subaşı aslen nereli, kaç yaşında ve eğitimi ne bilgileri. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın düğünü Eylül 2017’de olacak. Acun’un düğün bakın nerede yapılacak. Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa’nın annesi modacı Şeyma Subaşı’nın sosyal medyada paylaştığı fotoğraf takipçilerini heyecanlandırdı.Beyaz kıyafeti ve saçındaki çiçeklerle objektife poz veren Subaşı, Instagram’da paylaştığı fotoğrafın altına ” Büyük aşkın olduğu yerde her zaman mucizeler de vardır. Evleniyorum… Evet evleniyorum…” notunu düştü.

Düğünün Eylül ayında gerçekleşeceği öğrenildi.
Hülya Avşar’ın sunduğu “Bir Hülya Sohbeti” programına konuk olarak katılan Acun Ilıcalı, sevgilisi Şeyma Subaşı ile ilgili ilk kez konuştu.

ŞEYMA SUBAŞI NERELİ, YAŞI VE EĞİTİMİ İLE MESLEĞİ

Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990 doğumludur. Var mısın Yok musun yarışması ile tanınan Şeyma Subaşı, yarışmadan 69 bin TL kazanmıştır. Yarışmadan sonra çeşitli projelerde yer alan Şeyma Subaşı, moda tasarımcılığı yapmaktadır. ” Yok Böyle Dans ” adlı yarışma da, Acun Ilıcalı Moda Tasarımcısı olarak görev vermiştir. Yarışmacıların kostümlerini hazırlayarak, burada daha fazla kendini göstermeyi başarmıştır. Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’dan Melisa adında bir kızı vardır.

ACUN-ŞEYMA DÜĞÜNÜ NEREDE OLACAK

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı bu kez ‘evleniyorum’ paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Peki, Acun Ilıcalı ile çekilmiş fotoğraflarını sık sık Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı kimdir?

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden biri olan Şeyma Subaşı, evlilik haberi verdiği pozuyla gündeme geldi. Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı, Instagram’da paylaştığı fotoğrafın altına ” Büyük aşkın olduğu yerde her zaman mucizeler de vardır. Evleniyorum… Evet evleniyorum…” notunu düştü. Beyaz kıyafeti ve saçındaki çiçeklerle poz verdiği fotoğrafın altında binlerce beğeni geldi.

Şeyma Subaşı daha önce de Instagram hesabının hikayeler bölümünde evlilik duyurusu yapmış, kısa bir süre sonra bunun şaka olduğunu açıklamıştı.

İlginizi Çekebilir

Wanda Nara yetişkin içerik üreticisi oldu

Wanda Nara en özel anlarını parayla teşhir etmeye başladı. Icardi’nin eşi Wanda Nara +18 içerik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting