Ana Sayfa / Kime Ait / Acun’un yeni jeti ne kadar?
ACUN ILICALI'NIN YENİ UÇAĞI

Acun’un yeni jeti ne kadar?

Acun Ilıcayı yeni jet uçağının özelliği fiyatı beli oldu. Türkiye’de özel uçağı ve jeti olan ünlülerden biri de TV 8’in patronu Acun Ilıcalı. Acun Ilıcalı jetini değiştirdi ve daha uzun menzilli süper bir özel uçak satın aldı. Survivor için Türkiye- Dominik arasında mekik dokuyan Acun Ilıcalı, eski jetini 9 milyon euroya daha uzun menzilli uçuş yapabilen Challenger 605’le değiştirdi.

ACUN ILICALI’NIN YENİ UÇAĞI

Challenger 605 uçağının özelliği, fiyatı, menzili ve Türkiye’deki sahipleri. Acun Ilıcalı en uzun uçak seyahati yapan ünlülerden biri. Özel jeti olan isimlerden biri olan Acun Ilıcalı süper bir jet satın aldı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, uçağını büyüttü! ‘Survivor’ çekimleri nedeniyle sık sık Dominik’e uçan Ilıcalı, işlerini hızlandırmak ve bekleme süresini azaltmak için uçağını baştan aşağı yeniledi. Yunanistan, Brezilya ve Meksika adına da Survivor yarışması yaparak bir medya devi haline gelen ünlü televizyoncu, eski uçağını uzun menzilli uçuş yapan Challenger 605 tipi özel jetle değiştirdi.

ACUN’UN YENİ JETİNİN MENZİLİ SÜPER
Böylelikle Ilıcalı, menzili 7 bin 408 kilometre olan uçakla Londra-New York, Dubai-Londra arasında duraksız uçabiliyor. Eski jetini çok uzun süre yakıt ikmali yapamadan havada kalamadığından ötürü satmak zorunda kalan Ilıcalı’ya bu değişim 9 milyon euro’ya patladı. Kısa sürede işlerini hallederek zamandan tasarruf eden televizyoncu, haftada bir veya iki defa Türkiye’ye gidip geliyor. (Akşam)

İlginizi Çekebilir

27 bin Angus İskenderun’da

İskenderun ilçesi angus koktu. 27 bin Angus kesimlik olarak Türkiye’ye getirildi. Türkiye Brezilya7dan 27 bin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting