Ana Sayfa / Kadınca / Aleyna Tilki sarı bikinisi

Aleyna Tilki sarı bikinisi

Popçu Aleyna Tilki yetişkin bir kız oldu artık vücudunu daha da belirginleştiren kıyafetlerle adından söz ettiriyor. Aleyna Tilki sarı bikinisi ve verdiği pozlar yine sosyal medyayı salladı. Bodrum’da pozlarıyla adından söz ettiren Aleyna Tilki, tatile hız kesmeden devam ediyor. Fazla kiloları nedeniyle eleştirilen Tilki, detoksa başladı.

Aleyna tilki, genç yaşına rağmen hızlı kilo almasıyla gündeme gelmişti. şimdilerde ise Aleyna tilki fit vücudunu seksi sarı bikinisiyle gösterdi. Genç popçu havuz başındaki bikinili fotoğraflarını da Instagram’da takipçileri ile paylaştı.
Henüz reşit olmadan sahneye çıktığı için bir anda Türkiye gündemine oturan ve sonrasında da 18 yaşına girene kadar sadece halk konserleri ile hayranlarının karşısına çıkan Aleyna Tilki, 18 yaşına bastıktan sonra sahnelere hızlı bir dönüş yapmış ve kendinden söz ettirmeye başlamıştı. Bir yandan konserden konsere koşturan Tilki, bir yandan da çıkardığı şarkılarla kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmandı.


BİKİNİLİ GÖRÜNTÜLERİ OLAY OLDU

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı ilginç paylaşımlarla da kendisinden söz ettiren Tilki, bundan birkaç hafta önce gazetelere yansıyan bikinili kareleriyle olay yaratmıştı. Bir hayli kilolu olduğu yönünde eleştiriler alan Tilki, belki de bu tip haberlerin önüne geçmek adına hesabından havuz başında çekilmiş bikinili karelerini paylaştı. Tilki, yaptığı son paylaşımlarda sarı bikinisi ile arkadaşlarına pozlar verirken görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Fatma Eroğlu öldü

Fatma Eroğlu hayatını kaybetti. Musa Eroğlu’nun eşi 72 yaşında öldü. Türk halk müziği sanatçısı Musa …