Ana Sayfa / Genel / Ali Gürbüz yaralandı

Ali Gürbüz yaralandı

Kırkpınar Başpehlivanı olyan Ali Gürbüz kaza geçirdi yaralandı. 660. Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin son şampiyonu Başpehlivan Ali Gürbüz’ün, geleneksel olarak hamama gittiği sırada bindiği faytonun tekeri kırılarak fırladı. Kaza sonucu faytondan düşen Gürbüz ve bir kişi yaralandı.

Ali Gürbüz yaralandı. Kırkpınar’da Başpehlivan olan Ali Gürbüz bindiği faytonda düşerek yaralandı. Başpehlivan Ali Gürbüz, faytonla geleneksel hamam sefasına gittiği sırada yolda at arabasının tekeri kırılarak, fırladı. Hızla uzaklaşan atlar gözden kaybolurken, 660. Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz faytondan düştü. Ali Gürbüz ile birlikte faytondan düşen 1 kişi daha yaralandı.

Atlar gözden kayboldu

660. Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin son şampiyonu Başpehlivan Ali Gürbüz, faytonla hamama gittiği sırada yolda faytonun tekeri kırılarak, fırladı. Hızla uzaklaşan atlar gözden kaybolurken, Başpehlivanı Ali Gürbüz faytondan düştü.

Gürbüz ve bir kişi daha yaralandı

Ali Gürbüz ile birlikte faytondan düşen 1 kişi daha yaralandı. Faytondan düşen Gürbüz, kısa sürede toparlanarak, kendisi ile birlikte faytondan düşüp yaralanan şahsın yardımına koştu.

 

İlginizi Çekebilir

Fred rövanşta cezalı

F!enerbahçe-Olympiakos rövanş maçı ne zaman hangi kanalda Fenerbahçe’de cezalı ve sakat futbolcular kimler sorusu. Olympiakos …

Sınırsız Hosting