Ana Sayfa / İlginç / Ali Koç yeniden Fenerbahçe başkanlığına aday

Ali Koç yeniden Fenerbahçe başkanlığına aday

Fenerbahçe’de Ali Koç yeniden başkanlığa aday oldu. Şampiyonluğu kaçıran, taraftarını memnun edemeyen Fenerbahçe Yönetimi’nin değişmesi bekleniyordu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: “İkinci kez başkan olmaya karar verdiğimi sizlerle paylaşmak istiyorum…”

Ali Koç yeniden Fenerbahçe başkanlığına aday oldu. Ali Koç’un rakipleri kim olacak şimdi o merak ediliyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: “İkinci kez başkan olmaya karar verdiğimi sizlerle paylaşmak istiyorum…”Ali Koç: “Bu üç sene çabuk geçti. Aday olurken de söyledim; 2 dönem lazım dedim. İlk dönemimiz iyi geçmedi. İkinci dönem için de başkan adayı olduğumu açıklamak istiyorum”

İŞTE ALİ KOÇ’UN SON BASIN TOPLANTISI KONUŞMASI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ülker Stadı 1907 Tribünü’nde basın toplantısı düzenledi.

“Başakşehir maçından sonra 6 galibiyet, 1 beraberlik bizi şampiyon yapar tahmini yapmıştım; bu tahmin aslında rakibimizin alacağı sonuçları göz önüne alarak yaptığımız bir tahminde. Biz kazanabilseydik tahminimiz doğru çıkacaktı,” diyen Koç, adaylık mesajını da “Ekilen tohumlara, yapılan yatırımlara, tutan ve tutmayan transferlere, sezon içi performansımıza bakarak, önümüzdeki sezon için önümüz açık. Teknik direktör konusu, transfer konusu hepsini 1 Haziran’a kadar netliğe kavuşturacağız.” ifadeleriyle verdi. Ali Koç, haziran ayında yapılacak olağan seçimli genel kurulda yeniden aday olduğunu açıkladı.

Ali Koç, ”Bu sene, ilk iki seneye göre şampiyonluğu bu şekilde kaybettiğimiz için son derece üzgünüz. Derinden yaralandığımızı söyleyebilirim. Biz hedefi tuttursaydık, tahminimizi de tutturduğumuz ortaya çıkacaktı. Çok çok yaklaşmış olmamıza rağmen, bize sunulan bu fırsatı değerlendiremedik. Şampiyonluğu kıl payı kaçırdığımız bir yıl oldu. Birkaç dokunuşla yapacağımız ilavelerle gelecek sezon ligin en iddialı takımı olacak. %70 hazır bir kadromuz var.” dedi.

İlginizi Çekebilir

İsrail, İran’ı vurdu

İran’a İsrail saldırısı büyük patlamalar. İran’ın hangi şehri vuruldu nereler vuruldu sorusu. İsrail-İran savaşı fiilen …

Sınırsız Hosting