Ana Sayfa / Gündem / Ali Sanalmış saldırıya uğradı

Ali Sanalmış saldırıya uğradı

Ülkücü camia içinde önemli bir yeri olan Ali Sanalmış kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı. Son dönem Ülkücülere yönelik saldırılar arttı. Ülkücü camianın yakından tanıdığı isimlerden Ali Şanalmış, İstanbul Altunizade’deki evinden fırına gitmek için çıktığı sırada saldırıya uğradı.

Ali Sanalmış evinin önünde saldırıya uğradı. Ülkücü camianın önder isimlerinden olan Ali Sanalmış’a kim ya da kimlerin saldırdığı henüz bilinmiyor.

ODA TV’nin haberine göre Ülkücü camianın yakından tanıdığı isimlerden Ali Şanalmış, İstanbul Altunizade’deki evinden fırına gitmek için çıktığı sırada saldırıya uğradı.

Saldırının ardından şikayetçi olduğu belirtilen Ali Şanalmış, sosyal medyada “Hani yalnız gelecektin ulan korkak çakal! Elalemin çocuğu üstünden erkeklik yakışır sana! Ama ruhun kahpe!” mesajını paylaştı.

MHP’ye yönelik eleştirilerde bulunan Ali Şanalmış, MHP’li yöneticiler tarafından hedef gösterilmişti.

MHP MYK üyesi Musa Küçük “Ali Şanalmış !! senin bu kadar şeref yoksunu olacağın hiç aklıma gelmezdi, bir yol düşkünü yıllarca hizmet ettiği Ocağına ancak bu kadar düşmalık edebilir. Nankörsün, hainsin, alçaksınız” mesajını paylaştı.

MHP’li Halil Dönmezler ise “Bilge liderimiz @dbdevletbahceli bir şeref yoksununu daha kazzığa oturtmuş ki ciyak ciyak bağırıyor. Ali Şanalmış şerefsizlik yapma kazık az geldiyse seni oturtacak yer çok bizde” diye yazdı.

İŞTE O MESAJLAR:

Ali Şanalmış

İlginizi Çekebilir

Hamas Lideri’nin 3 oğlu öldürüldü

İsrail Hamas Liderinin evini vurdu. İsrail’in Gazze’ye saldırılarında Hamas lideri İsmail Heniyye’nin 3 oğlu ve …

Sınırsız Hosting