Ana Sayfa / Sağlık / Ali Tarakçı nereli, kim ve neci?
ALİ TARAKÇI KİMDİR

Ali Tarakçı nereli, kim ve neci?

Vurulan Akit TV yorumcusu Ali Tarakçı kimdir? Esenyurt’ta silahlı saldırıya uğrayan gazeteci Ali Tarakçı aslen nereli, neci ve hangi gazete ve radyoların sahibi bilgisi. Ali tarakçı son durumu. Gazeteci Ali Tarakçı, aracında uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Aktarılan bilgiye göre, aracıyla ilerleyen Ali Tarakçı ile bir sürücü arasında trafikte tartışma çıktı. Aracından inen sürücü Tarakçı’yı bacağından vurdu.

Gazeteci Ali tarakçı aslen nereli, neci ve kim bilgileri. Ali Tarakçı’ya kim saldırdı neden silahlı saldırıya uğradı bilgisi.

ALİ TARAKÇI KİMDİR?

Ali Tarakçı Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

2007 yılında kurduğu Gerçek TV’de, iki yıl süresince ‘Sesli Düşünceler’ isimli tartışma programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Karadeniz TV’de uzun bir dönem “Sesli Düşünceler” ve “Mercek Altında” tartışma progmanı hazırladı ve sundu. Romancı Ahmet Ümit’in ‘HIŞT’ Edebiyat Dergisi’nde, Yeniyüzyıl ve Taraf Gazetesi’nde yazıları yayınlandı. Sistem Yayıncılık’tan 1996 yılında Sesli Düşünceler isimli kitabı çıktı. Uzun yıllar kamuda görev yaptı. 2002 yılından itibaren basın sektöründe yöneticilik görevini üstlendiği için kamudaki görevinden istifa etti. 5N 1K Şirketinde uzun süre yöneticilik yaptı. 2005 yılında kendi şirketlerini kurdu. Gerçek Yayıncılık AŞ, Gerçek TV AŞ, Can FM AŞ, Gazete İstanbul AŞ şirketlerinde yönetim kurulu başkanı olarak görev yapıyor. İstanbul 3. Bölgeye yönelik olarak Gerçek Gazetesi’ni çıkardı. 2014 yılından itibaren ismini Gazetemistanbul olarak değiştirerek, Gazeteci Mehmet Mert ile ortak olarak gazeteyi çıkartıyor. İstanbul’da 89.5 ve 96.0 frekanslarında yayın yapan iki radyonun sahibi ve ortağı.

İlginizi Çekebilir

Mersin kazada ölen 10 kişinin isimleri

Mersin ölen 10 kişinin isimleri e yaralı 39 kişinin kimlikleri. Mersin’de katliam gibi trafik kazası. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting