Ana Sayfa / Kadınca / Alişan-Buse Varol’a altın takı yağmuru

Alişan-Buse Varol’a altın takı yağmuru

Alişan altına boğuldu. Buse Varol Alişan düğününde gelin ve damada cumhuriyet altını takma yarışı vardı adeta. Alişan ve Buse Varol çifti takılan altınların ağırlığı nedeniyle zorluk yaşadı. Buse Varol’un giydiği gelinlik göz alıcıydı. Düğünde Alişan ve Buse Varol’a çok sayıda Cumhuriyet altını takıldı.Çift takıların fazlalığı yüzünden zor anlar yaşadı.Düğün pastası kesilirken Buse Varol ve eşi Alişan ellerinde Fenerbahçe bayraklarıyla gösteri yaptı.

Alişan altın zengini oldu düğünde. Buse Varol Alişan düğününde davetliler adeta takı takma yarışına girdi. Buse Varol’un gözalıcı gelinliği ise hala dillerde. Cumhurbaşkanına Recep Tayyip Erdoğan, Alişan ve Buse Varol’un bu akşam gerçekleştirilen nikah törenine eşi Emine Erdoğan’la birlikte katıldı. Alişan ve Buse çiftinin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu birlikte yaptı. Dünya evine giren Alişan, böylece 2016 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği sözü geç de olsa tutmuş oldu. Nikahta konuşan Erdoğan, “Güçlü milletler güçlü ailelerden oluşur. Bizi yıllarca doğum kontrolüyle aldattılar” dedi.
Cumhurbaşkanına Recep Tayyip Erdoğan, Alişan ve Buse Varol’un bu akşam gerçekleştirilen nikah törenine eşi Emine Erdoğan’la birlikte katıldı.
Alişan ve Buse çiftinin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu birlikte yaptı. Dünya evine giren Alişan, böylece 2016 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği sözü geç de olsa tutmuş oldu. Nikahta konuşan Erdoğan, “Güçlü milletler güçlü ailelerden oluşur. Bizi yıllarca doğum kontrolüyle aldattılar” dedi.

Ünlü sanatçı Alişan ve oyuncu Buse Varol özel bir otelde düzenlenen törenle dünya evine girdi.
Alişan ve Varol’un akşam saatlerinde yapılan nikah törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte katıldı. Törende Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu çiftin nikah şahidi oldu. Ünlü akınının yaşandığı törende nikahı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıyarken, Alişan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan izin alarak ‘Evet’ demesi salonda gülüşmelere neden oldu.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting