Ana Sayfa / Sağlık / Antonio Banderas öldü mü (Antonio Banderas kalp krizi)
ANTONIO BANDERAS KALP KRİZİ

Antonio Banderas öldü mü (Antonio Banderas kalp krizi)

Ünlü aktör Antonio Banderas ikinci kez kalp krizi geçirdi doktorları henüz resmi bir açıklama yapmadı sağlık durumu ile ilgili. Sosyal medyada ise ünlü oyuncunun öldüğü yönünde paylaşımlar olduğu görüldü ancak bunlar ciddiye alınmadı. Ocak ayında spor yaparken kalp krizi geçiren oyuncu Antonio Banderas ocak iki ay sonra ikinci kez krize yakalandı.

İkinci kez kalp krizi geçiren Antonio Banderas’ın son sağlık durumu merak edilmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü aktörün yaşamını yitirdiği yönündeki haberler ise gerçeği yansıtmıyor. Aktör Antonio Banderas geçtiğimiz ocak ayında egzersiz yaparken göğsünde şiddetli bir ağrı hissetiği için hastaneye kaldırılmıştı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen ve ertesi gün sağlık durumu iyi olduğu açıklanarak taburcu edilen Banderas, iki ay sonra yeniden kalp krizi geçirdi.

TATİLDE KALP KRİZİNE İKİNCİ KEZ YAKALANDI

Bollywoodlife’ın haberine göre; 56 yaşındaki oyuncu, sevgilisi ile İsviçre’de tatildeyken birden göğsünde hissettiği şiddetli ağrı sonucu götürüldüğü hastanede doktorlar tarafından kalp krizi teşhisi kondu. Ünlü oyuncunun sağlık durumu ile ilgili henüz başka bir açıklama yapılmadı.

İlginizi Çekebilir

Bilecik define kazısı faciası

Söğüt’te define arayışı faciayla sonuçlandı. Bilecik define bulunan yerler hemen dikkat çekti ölüm haberi peşinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting