Ana Sayfa / Yaşam / AÖF güz dönemi sınavları 2017
AÖF SINAV SONUÇ

AÖF güz dönemi sınavları 2017

2017 AÖF güz dönemi sınav tarihleri. AÖF 2017-2018 sınav tarihleri ve giriş belgeleri. AÖF sınavlarının tarihi belli oldu, öğrenciler AÖF vize tarihleri öğrenciler tarafından araştırılıyor. Açıköğretim ara sınav tarihlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

AÖF VİZE SINAVLARI NE ZAMAN?
Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin gireceği 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı AÖF vizeleri Güz Dönemi Ara Sınavı 25 – 26 Kasım 2017 tarihinde düzenlenecek. Diğer sınavların tarihleri ise şu şekilde;
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 13 – 14 Ocak 2018
Bahar Dönemi Ara Sınavı 14 – 15 Nisan 2018
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 02 – 03 Haziran 2018

ESKİ MATERYALLERE ERİŞİLECEK
Kitap, makale, tez, proje, televizyon yayınları gibi pek çok materyali içeren zengin arşivi ‘Açıköğretimin Hafızası’ olarak değerlendiren Açıköğretim Fakültesi Dekan Yardımcılarından Yrd. Doç. Dr. Murat Akyıldız, yeni uygulamanın amacını şu şekilde dile getirdi:
1970’LERİN ARŞİVLERİ ERİŞİME AÇILIYOR

“Açıköğretim Sistemi, 70’lerin sonundan beri yazılı ya da yazılı olmayan pek çok materyal üretiyor. Bu materyaller yenilendikçe eski olanlar arşive dönüştürülüp kütüphaneye gönderiliyor. Ancak buradan sınırlı sayıda insan yararlanabiliyor. Açıköğretim olarak biz de, sınır tanımadan tüm öğrencilerimiz bu materyallerden yararlanabilsin diye kolay ulaşılabilir bir format olan dijital bir platformda materyallerimizi bir araya getirmeye karar verdik.”
YAKIN ZAMANDA HİZMETE AÇILACAK

Ders, konu, bölüm, yazar, yıl, materyal türü gibi farklı tarama seçeneklerini bir arada sunarak sistematik bir yapıya dönüştürülen platformun, çok yakın bir zamanda erişime açılması planlanıyor. Şimdilik sistemin, önemli paydaşları olan öğrencilerin ve çalışanların erişimine sunulması amaçlanan yeni uygulamanın, ilerleyen dönemlerde geliştirilmesi konusunda çalışmalar sürdürülüyor.

İlginizi Çekebilir

Üsküdar öldürülen 3 kişinin isimleri

Üsküdar pastane çatışma öldürülen 3 kişinin isimleri ve yaralıların kimlikleri. İstanbul Üsküdar’da bir pastanede barışmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting