Ana Sayfa / Yaşam / Arda Turan’ın kardeşi EDHO’dan ayrıldı

Arda Turan’ın kardeşi EDHO’dan ayrıldı

EDHO 104. bölüm fragmanı ve olayları. Arda Turan’ın kardeşi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı. Dizide Reha karakterini oynayan oyuncu senaryo gereği vuruldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 103.son bölümü yayınlandı.Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın yer aldığı dizide çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılıyor. Dizinin son bölümünde; Ekrem’in maşası olarak ölüm saçan Kudret, yaptığı ilk eylemle, Tipi’nin canından can almıştır. Dayısının ölümüne neden olan herkesten intikamını alana kadar da durmaya niyeti yoktur. Yeni bölümde neler yaşanacağını merak edenler soruyor: EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

EDHO son bölüm ve yeni bölüm oluşları. reha öldü. Hızır reis kirli planı bozmaya yemin etti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde; Ekrem’den sonra Cia’nın kontrolünde icraatlarına devam edecek olan Kudret’i durdurmak için harekete geçen Şahin Ağa  yaptığı planla oğlu Reha’yı ölüm sırasında başa taşıdığını tahmin bile edemez. Üst üste yaşanan ölümlerin ardındaki gizli isim olarak bilinen Ünal’ın, taraf seçmekten başka şansı kalmamıştır. Kendi hayatını devam ettirebilmek için Hızır’ın hayatına son vermesinin şart olduğunun artık o da farkındadır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Her yaşanan kayıpla bir kere daha darmadağın olan Çakırbeyliler, ne pahasına olursa olsun sevdiklerine yaşatılan acıların hesabını sormaya karalıdırlar. Bunun için çok ince bir oyun kurmakla uğraşırlarken, artık kaybedecek bir şeyi kalmayan Şahin Ağa’nın herkesten habersiz bir plan yapıp, kendini tehlikeye atabileceği akıllarına gelmez.

İlginizi Çekebilir

Serkan Özkan öldü

Serkan Özkan öldü Ankara Polatlı’da. Ankara Polatlı’da kavgaya karışanların üzerine sürülen aracın altında kalan Eski …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting