Ana Sayfa / Spor / Arnavut kadın hakemlerden çağrı

Arnavut kadın hakemlerden çağrı

Arnavut kadın hakemler Türkiye’de maç yönetmeye talip oldu. Futbolseverler de tartışmalı ve şaibeli hale gelen Türk hakemlerinin yerine Arnavut Kadın Hakemlerin maç yönetmesini istiyor. Arnavut kadın hakem 4’lüsü: “Biz Türkiye’de maçları yönetmeye talibiz.

Kadın hakemler Türkiye’de maç yönetsin talebi büyüyor. Arnavut’lu kadın hakemler Tütrkiye7de Süper Lig maçlarını yönetmeye talip oldu. Son yıllarda Türkiye’de hakeler maçın belirleyicisi oldu bazı takımlar kollanırken bazı takımlar adeta hakemle tarafından doğrandı. TFF’nin şimdiki yönetimi de beceriksizliği ve kalibresizliği ile Türk futbolunu kaosa soktu hatta şimdiki başkanı siyasi şovla koltukta kalma derdinde.

TÜRK ERKEK HAKEM YEİNE ARNNAVUTKADIN HAKEMLER GELSİN

Arnavut kadın hakem 4’lüsü, “Biz Türkiye’de maçları yönetmeye talibiz.” şeklinde bir açıklama yaptı. Yapılan bu açıklama sonrası Türk taraftarlar bu çağrıya büyük önem gösterdi.

İlginizi Çekebilir

Zaniolo, Atalanta’da

Atalanta Zainolo’yu kiraladı Galatasaray’dan. Galatasaray, İtalyan futbolcu Nicolo Zaniolo’yu Atalanta’ya kiraladı. İtalyan basını, Zaniolo transferinin …

Sınırsız Hosting