Ana Sayfa / Kadınca / Aslı Bekiroğlu nereli, yaşı ve neci

Aslı Bekiroğlu nereli, yaşı ve neci

Oyuncu Aslı Bekiroğlu kaç doğumlu, mesleği, memleketi ve oynadığı diziler. 3 Adam’a çıkan Aslı Bekiroğlu’nun kim olduğu merak ediliyor ve aranıyor. 

ASLI BEKİROĞLU ÖZ GEÇMİŞİ, KİMDİR BİLGİLERİ

3 Adam’a çıkan Aslı Bekiroğlu bilgileri ve kimdir bilgileri. Aslı Bekiroğlu, birçok izleyici tarafından merak konusu oldu. Vine programında çektiği videolarla adını duyuran Aslı Bekiroğlu birbirinden komik videolarla insanları güldürmeyi başarmıştı. Son zamanlarda Gülümse Yeter adlı diziyle ön plana çıkan Aslı Bekiroğlu bu akşam 3 Adam’ın konuğu olacak. 1996 yılında doğan genç oyuncu, İstanbul’da hayata gözlerini açmış ve çocukluğundan beri de İstanbul’da yaşıyor. Peki, Aslı Bekiroğlu kimdir?
1996 yılında doğan genç oyuncu, İstanbul’da hayata gözlerini açmış ve çocukluğundan beri de İstanbul’da yaşıyor.

ASLI BEKİROĞLU NE MEZUNU NEREDE OKUYOR

İtalyan Lisesi mezunu olan Aslı Bekiroğlu, Bahçeşehir Üniversitesi, beslenme bölümünde eğitimine devam etmektedir. Çocuk yaşlarından bu yana oyunculuğa karşı içinde büyük bir istek olan oyuncu, ekran macerasına ilk olarak reklam projeleriyle başladı. Sosyal medyada çekip yayınladığı birbirinden eğlenceli videoları, Twitter ve Instagram’da paylaşımlarıyla ise dikkatleri üzerine çekti. ‘Beni Böyle Sev’, ‘Mutluluk’ dizilerinde de yer alan Aslı Bekiroğlu, en son Gülümse Yeter isimli dizide Yasemin karakterine hayat verdi.

İlginizi Çekebilir

Yeşim Erçetin neci, kim, nereli

Yeşim Erçetin nereli, neci ve yaşı kimdiri. Fevzi Karadeveci neci, ne iş yapıyor nereli ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.