Ana Sayfa / Kadınca / Aslışah Alkoçlar mesleği, eğitimi ve yaşı

Aslışah Alkoçlar mesleği, eğitimi ve yaşı

Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar ne mezunu, mesleği ne, yaşı kaç ve burcu nedir diye aranıyor. Dünyacça ünlü oyuncu ile aşk yaşadığı öne sürülen Aslışah Alkoçlar aslen nereli, kimin kızı ve ünü nereden geliyor bilgilerini bilgikahini olarak sizler için derledik toparladık. 

Aslışah Alkoçlar aslen nereli, hangi okulu bitirdi ve mesleği ne ne yapıyor sorusunun yanıtını aradık. Türkiye’nin aşklarıyla ünlü kadınları ve sevgilileriyle mesleklerinin önüne geçen ünlülerinden biri Aslışah Alkoçlar. Aslışah Alkoçlar’ın Instagram ve sosyal medya hesapları bugünlerde en çok takip edilen mecralardan biri oldu.

Hülya Koçyiğit’in 24 yaşındaki torunu Aslışah Alkoçlar, Londra’ya eğitim için gitmişti. Londra’dan da kısa bir süreliğine Bali’ye tatile giden Alkoçlar, Vikings dizisinin başrol oyuncusu ile tanıştı.

BALİ’DE ASLIŞAH ALKOÇLAR RÜZGARI

Türk Sineması’nın ‘Dört Yapraklı Yonca’sından Hülya Koçyiğit’in 24 yaşındaki torunu Aslışah Alkoçlar tatil için gittiği Bali’de Vikingler’ dizisindeki ‘Kral Ragnar’ rolünü oynayan Avustralyalı Travis Fimmel (38) ile tanıştı. İkili birbirlerini yakından tanımak için Bali tatillerini uzattı.

AŞK HARİTASI KARIŞIK

Aslışah Alkoçlar’ın pek çok ünlü isim ile ilişkisi oldu. Geçen yaz ayında Kerem Tunçeri ile aşk yaşamıştı. Daha sonra Kasım Garipoğlu ile çıkmaya başladı. Aslışah Alkoçlar Hakan Sabancı’yla da ilişki yaşamıştı.

ASLIŞAH ALKOÇLAR YAŞI, KİMİN TORUNU VE MESLEĞİ
Aslışah Alkoçlar, Gülşah Soydan’ın kızı, Hülya Koçyiğit’in torunudur. Kayak sporunda milli olan Aslışah Alkoçlar, Hakan Sabancı ilişkisi ile gündeme gelmiştir.
Medyatik isimlerle anılan ve aile ağacı da bir o kadar medyatik ve Türkiye’nin gündemine damga vurmuş isimler olan Aslışah Alkoçlar Kimdir? Alkoçlar ailesi, Hülya Koçyiğit ile bağlantısı, Engin Altan Düzyatan’ın ailedeki yeri ve aileye dair tüm detaylar…

ALKOÇLAR AİLESİ KİMDİR?

Alkoçlar ailesi, Gülşah Soydan ve Ender Alkoçlar evliliğinden kurulmuştur. İkili, Gülşah Soydan henüz 18 yaşındayken evlenmiştir.
GÜLŞAH SOYDAN KİMDİR? HÜLYA KOÇYİĞİT İLE BAĞLANTISI NEDİR?

1969 doğumlu Gülşah Soydan Alkoçlar, Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Hülya Koçyiğit ve eski milli futbolcu Selim Soydan’ın çocuklarıdır. Otel işletmecisi Ender Alkoçlar ile evlendikten sonra Gülşah Alkoçlar soyadını almıştır. 18 yaşında bir otel sahibesi olarak turizm işine girmiş, hayatı yolculuklarla geçmiştir. Sosyetenin en ünlü turizmcilerinden olmuştur.

ASLIŞAH ALKOÇLAR KİMDİR?

Gülşah Soydan ve Ender Alkoçlar evliliğinin meyvesi, ikilinin küçük kızlarıdır. Ablası ise Neslişah Alkoçlar’dır. Hülya Koçyiğit’in torunudur. 1993 doğumludur. 15-16 yaşlarında kar kayağı sporunda milli sporcu olmuştur. Annesi hem de babası sosyetenin gözbebeği turizmciler olması sebebiyle tatil yerlerinde sıkça görüntülenen Alkoçlar, böylelikle medyatik bir isim haline gelmiştir. Pek çok ünlü iş adamı ile ilişkileri olmuştur.
ASLIŞAH ALKOÇLARIN MESLEĞİ NEDİR?

Türkiye’nin köklü otelcilerinden olan Alkoçlar Ailesi’nin en küçük ferdi de aile mesleğini seçti. Alkoçlar Otelleri’nin sahipleri Gülşah-Ender Alkoçlar çiftinin küçük kızları Aslışah Alkoçlar, Çesme Alaçatı’da bir butik otel açmıştı. O dönemler henüz 19 yaşında olan Aslışah Alkoçlar, Alaçatı’nın meşhur sokağında, kendi adını taşıyan beş odalı butik otelle hem iş hayatına, hem de aile mesleğine ilk adımı atmış oldu.

ASLIŞAH’IN SEVGİLİLERİ KİMLER OLMUŞTUR?

Baturay Tekin, Esat Yontuç, Hakan Sabancı gibi ünlü işadamları ile ilişkisi olmuştur. Oğulcan Engin ile de isimleri anılmıştır.
ABLASI NESLİŞAH ALKOÇLAR KİMDİR? ENGİN ALTAN DÜZYATAN İLE BAĞLANTISI NEDİR?

Neslişah Alkoçlar, Engin Altan Düzyatan’ın eşidir. Turcas Petrol ve PETKİM Yönetim Kurulu Üyesi Batu Aksoy ile evlenmiş ve boşanmıştır. 1989 doğumludur. Engin Altan Düzyatan, Aslışah Alkoçlar’ın eniştesidir.

ASLIŞAH ALKOÇLAR TEYZE OLDU

Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyaltan’ın çocukları Emir Aras Düzyatan, 2016 yılında Aslışah’ı teyze yaptı.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting