Ana Sayfa / Kadınca / Bahar Candan’ın paralı arkadaşı bulundu

Bahar Candan’ın paralı arkadaşı bulundu

Yasin Obuz parayla arkadaşlık edecek Bahar Candan’a. Bahar candan, parayla Yasin Obuz’u kendisine arkadaş olarak tuttu. Yasin Obuz bahar candan’dan her ay 5 bin lira maaş alacak onun arkadaşı olacak. Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu. Aradığı arkadaşı bulduğunu söyleyen Candan, “Survivor’daki Yasin Obuz.

Bahar Candan, parayla arkadaş buldu kendisine hem de Survivor Yasin Obuz’u kiraladı. Survivor Yasin Obuz 5 bin lira karşılığında Bahar Candan’ın arkadaşı olacak ona eşlik edip şakalarla güldürecek ve Bahar Candan’ın iyi vakit geçirmesini sağlayacak.

İşte Benim Stilim programıyla şöhreti yakalayan Bahar Candan, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Geçtiğimiz mart ayında Uludağ’da gittiği bir eğlence mekanında saldırıya uğrayıp darp edilen Candan, “Yüzümde iz kaldı. Diş tedavisi görüyorum. Dişlerimi yaptırdım” dedi.

“ERKEKLERİN SÜNNET OLMASI GİBİ”

Snob Magazin’in haberine göre; 23 yaşına girdiğini belirten Candan, “İlk kez doğallık kaygısı gütmedim. İlk kez dişlerimi ve dudak dolgusu yaptırdım. Zaten günümüzde kadının dudak dolgusu, erkeklerin sünnet olması gibi bir şey… Her kız gibi 18 yaşında dudaklarımı yaptırmıştım, şimdi diş estetiği ekledim. Türkiye’nin en pahalı klinliğinde yaptırdım. Sadece üst tarafına 60 bin TL verdi. Tatil dönüşü alt dişlerimi yaptıracağım. Alt dişlerime de 30 bin TL vereceğim toplamda 90 bin TL olacak” diye konuştu.

bahar-candan-ev-arkadasini-buldu-5-14180008-o.jpg

ARKADAŞI YASİN OBUZ OLACAK

Geçtiğimiz aylarda Bahar Candan yalnızlıktan şikayet edip 5 bin TL maaş, sigorta ve yemek karşılığında kendisine bir arkadaş aradığını açıklamıştı. Sosyal medya fenomeni, “Arkadaşımı buldum. Survivor’daki Yasin Obuz… CV’sini gönderdi fakat Amerika’da olduğu için Türkiye’ye gelince işe başlayacak. Sigortası olacak. Aylık 5 bin TL’ye arkadaşım olacak. Yasin, komik çocuk ‘Survivor’da onu izlerken çok eğleniyordum. Başvuru yapanlar ümitlerini kaybetmesinler ikinci arkadaşa ihtiyacım olabilir. Tekrar başvuruları değerlendireceğim” şeklinde konuştu.

Sosyal medya fenomeni, arkadaş taleplerini call-center arkadaşının başvurularını incelediğini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Survivor Seda-Nagehan kavgası

Survivor 2024 Seda ve Nagehan birbirine girdi. Surivor 2024 All Star yine kavga var yine …

Sınırsız Hosting