Ana Sayfa / Genel / Bahçeli hangi gazetecileri hedef gösterdi

Bahçeli hangi gazetecileri hedef gösterdi

İşte Bahçeli’nin hedefindeki gazeteciler ve açıklamaları. Bahçeli’nin CHP tetikçiliği yaptığını öne sürdüğü gazeteciler ve onların açıklamaları. Bahçeli’nin tweetinin ardından gazetecileri endişe sardı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Necdet Saraç, Şaban Sevinç, Ali Haydar Fırat, Hakan Bayrakçı ve yazarımız Orhan Bursalı ile birlikte hedef gösterdiği Habertürk yazarı Sevilay Yılman, sosyal medyadan açıklama yaptı. Bahçeli’ye seslenen Yılman, ‘Şahsımı hedef gösterdiğiniz bu tweet dolayısıyla telefonum susmuyor. Ailem başta olmak üzere eş dost arayıp; ‘Dikkat et çünkü artık her an başına bir şey gelebilir’ diyor” açıklamasında bulundu.

MHP Lideri Bahçeli’nin hedef gösterdiği gazeteciler kimler ve açıklamaları. bahçeli, hangi gazetecileri CHP ve terör tetikçisi olarak hedef gösterdi? Bahçeli’nin hedef gösterdiği gazeteciler için zor dönem başladı ölüm tehditleri bile alabilirler darp edilmeleri mümkün olabilir aman dikkat.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter’dan yayınladığı mesajlarda yazarımız Orhan Bursalı ile gazeteciler Necdet Saraç, Şaban Sevinç, Ali Haydar Fırat, Hakan Bayrakçı ve Sevilay Yılman‘ı hedef aldı. Sosyal medyadan açıklama yapan Habertürk yazarı Sevilay Yılman, hedef gösterildiği için sık sık uyarılar aldığını aktardı. Daha önce de MHP’li isimler tarafından hedef alınan gazeteciler saldırıya uğramıştı.

Bahçeli’nin hedef göstermesi nedeniyle korku yaşadığını aktaran Yılman şu açıklamaları yaptı:

“Sayın Devlet Bahçeli, şahsımı hedef gösterdiğiniz bu tweet dolayısıyla telefonum susmuyor. Ailem başta olmak üzere eş dost arayıp; ‘Dikkat et çünkü artık her an başına bir şey gelebilir’ diyor. Bir tweetiniz yüzünden insanları böyle korku sarması gerçekten anlaşılır gibi değil.

Bir de çok tuhaf ama ne ekranda ne de yazımda ‘erken seçim olacak’ gibi bir ifadem asla olmadı. Tersini savundum hep! Çünkü yeni sistemde bunun kararının da Cumhurbaşkanı kararnamesi veya meclisin 4’te 3 çoğunluğu ile mümkün olduğunu iyi bilen bir gazeteciyim!

Ayrıca beni takip edenler kabul edeceklerdir: İktidara da muhalefete de gerektiğinde eleştirel yaklaşımı olan; iktidara ya da muhalefete kategorik yandaş ya da kategorik karşıt bir gazeteci değilim. Ya birileri yanlış bilgi vermiş benimle ilgili ya da siz isimleri karıştırdınız!”

“İLK VE SON SÖZÜMDÜR”

Ali Haydar Fırat ise Bahçeli’nin hedef gösterdiği tweeti alıntılayarak Mustafa Kemal Atatürk ve katledilen yazarımız Uğur Mumcu’nun fotoğraflarını paylaşarak, “İlk ve son sözümdür…” notunu düşütü.

BAYRAKÇI’DAN AÇIKLAMA

Gazeteci Hakan Bayrakçı ise yayınladığı mesajda, “Adımı birlikte andığınız arkadaşlarımla gurur duyarım. İnançları doğrultusunda konuşurlar. Biliniz ki ne TV kanallarından, ne de CHP’den hiçbirimiz maaş almayız, menfaat sağlamayız. Ve hatta yeri geldiğinde de muhalif partileri eleştiririz. Selam ve saygılarımla” dedi. Bayrakçı‘nın bu açıklamasını, hedef gösterilen bir diğer gazeteci Şaban Sevinç de paylaştı.

İlginizi Çekebilir

Market sapığı kadını taciz etti

Markette kadını parmak atan sapık şoku. Kırklareli’nde markette kadına sapık dadandı. sapık adam kadına parmak …

Sınırsız Hosting