Ana Sayfa / Manşet / Bahçeli’ye düzmece suikast düzenlenecek iddiası

Bahçeli’ye düzmece suikast düzenlenecek iddiası

Bahçeli’ye yönelik sahte suikast düzenlenecek ve muhalifler tutuklanacak iddiasını ortaya atan isim. ‘Devlet Bahçeli ve Ülkücüler Hakkında Her Şey’ adlı kitabı toplatılan Önkibar, Bahçeli’ye sahte suikast yapılacağını öne sürdü. Anayasa değişikliği referandumunda ‘evet’in zora girdiğini kaydeden Önkibar’ın iddiası şöyle:

Aydınlık Gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar’dan akla ziyan senaryo iddiası. İşte Önkibar’ın sahte Bahçeli suikast düzenlenecek yazısı:

Tablo bu ise olacak olan şudur: İktidar büyük bir algı ve dezenformasyon taaruzuna geçecek.

Altını çizerek yazıyorum, Bahçeli’ye çakma bir suikast bile gündemdedir.

Amaçları bu sözde suikast ile Bahçeli’yi mağdur konumuna

sokup karşıtlarını töhmet altında bırakmak.

Naylon bu suikast sonrasında FETÖ’nün yaptığı gibi bir-iki itirafçı uydurup güya onların vereceği isimlere tutuklamalar yapacaklar…

Suikast tiyatrosunu beceremeseler bile Bahçeli’ye suikast hazırlığı iddiasıyla operasyon yine kesindir.

Bugünden itibaren başta Meral Akşener ve bütün muhalif önder isimler, uydurulacak bir iftira ile karalanıp tutuklanmaları gündemdedir.

Keza Atatürkçü bir istihbarat mensubundan öğrendiğime göre bizim son kitabımızı da güya Bahçeli’ye karşı kurulan kumpasın(!) organize enstrümanı şeklinde sunacaklar.
Buradan ilan ediyoruz… Biz bağımsız gazeteciyiz ve yasalar içinde işimizi yapıyoruz… Kitabımızda asla ve kata suç ve karalama yoktur… Dolayısıyla ne kimseye tuzak kurar ne de tehdit ve korkutmalara boyun eğip teslim oluruz!”

İlginizi Çekebilir

Fenerbahçe kombine kart iptali

Fenerli kombine kart dahiplerine şok. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç söylediğini yaptı! 601 kombine kartı iptal. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.