Ana Sayfa / Kime Ait / Baran Gülbaran neci, nereli ve kim?

Baran Gülbaran neci, nereli ve kim?

Baran Gülbaran aslen nereli, neci, eğitimi, yaşı ve kimdiri aranıyor. Baran Gülbaran THY’deki yeni görevi ve kimdir bilgileri. THY yni yönetimi ve yeni THY Genel Müdür Yardımcıları. Baran Gülbaran’ın THY’de Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildiği belirtildi.

Baran Gülbaran eğitimi, kaç doğumlu ve aslen nereli kimdir merak ediliyor. THY yeni genel müdür yardımcısı Baran Gülbaran bilgileri ve hakkında tüm merak edilenler. Türk Hava Yolları’nda (THY) Uçuş İşletme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Baran Gülbaran getirildi. Gülbaran ağustos ayında da THY Uçuş Eğitim ve Hava Limanı İşletme Anonim Şirketi’nde temsile yetkili yönetim kurulu üyesi olmuştu.

THY’DE GÖREVDEN ALMA VE YENİ GÖREVLENDİRME

Baran Gülbaran THY’de ne yapacak sorumluluk alanları ne bilgisi. THY Uçuş İşletme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aykut Alpa, geçen günlerde görevden alındı. Aykut Alpa’nın yerine  Baran Gülbaran getirildi. THY Uçuş Eğitim Başkanı olarak görev yapan Sorumlu Kaptan Pilot Baran Gülbaran’ın Uçuş İşletme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandığı kurum tarafından duyuruldu. Öte yandan, Baran Gülbaran’dan boşalan Uçuş Eğitim Başkanlığı’na da Eğitim Müdürü (777 filo) Murat Gökkaya getirildi.

THY UÇUŞ EĞİTİM ŞİRKETİNDE YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Baran Gülbaran Ağustos 2020’de de THY Uçuş Eğitim ve Hava Limanı İşletme Anonim Şirketi’nde temsile yetkili Yönetim Kurulu Üyesi olmuştu.

BARAN GÜLBARAN MEMLEKETİ, YAŞI, EĞİTİMİ

1980 doğumlu olan Baran Gülbaran’ın havacılık kariyeri 28 yaşında başladı. 2008’de THY’nin Boeing 737 filosunda uçuş kariyerine başlayan Gülbaran, 2008’den 2013 yılına kadar şirketin tip eğitim şefliği ve tip müdürlüklerinde ikinci pilot olarak görev aldı. 2013 yılının sonunda ise Gülbaran, Boeing 737 filosunda kaptan pilot olarak görev yapmaya başladı. Gülbaran, THY Ekip Planlama Başkanı olarak 3 yıl süreyle görev yaptı. 2020 ocak ayında 777/787 filosunda görevlendirilmek üzere tip eğitimine başlayan Gülbaran, 2020 yılı şubat ayından bugüne kadar uçuş eğitimden sorumlu yönetici olarak görev yaptı.

YÖNETİMDE TANIDIK İSİMLER YER ALDI

Ticaret Sicil Gazetesi kayıtlarına göre, THY Uçuş Eğitim ve Hava Limanı İşletme Anonim Şirketi’ndeki temsil değişimi Ağustos 2020’de yapıldı. Şirketin yönetim kurulu listesinde Gülbaran’ın dışında lker Aycı, Yahya Üstün,  Murat Şeker ve Abdülkerim Çay’ın yer aldığı görüldü.

İlginizi Çekebilir

Servet Yardımcı neci, nereli ve kim?

Servet Yardımcı aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir bilgileri. TFF Başkan adayları kimler, hangi isimler …

Sınırsız Hosting