Ana Sayfa / Kadınca / Barış Arduç burnu ile haber oldu
BARUŞ ARDUÇ KİM,NECİ NERELİ

Barış Arduç burnu ile haber oldu

Oyuncu Barış Arduç burnu estetikli mi değil mi tartışmalarıyla da haber oldu. Kiralık Aşk dizisinin ardından yeni bir filmle gündeme gelecek olan ünlü oyuncu Barış Arduç estetikli ünlülerden olmadığını söyledi. Barış Arduç’un burnu orjinalmiş, estetik yokmuş. Peki kimdir Barış Arduç, memleketi, yaşı ve eğitimi sizler için derledik. 

Son dönem Türk dizi ve filmlerinin ünlü oyuncularından biri olan Barış Arduç burnuna estetik mi yaptırdı yoksa gerçek burnu mu böyle. Evet mesleğinden ziyade estetiğiyle haber olan ünlülerden oldu Barış Arduç. Barış Arduç, Nişantaşı’nda çıktığı alışveriş turunda görüntülendi.

BARIŞ ARDUÇ ESTETİK YAPTIRMAMIŞ
Genç kızların rüyalaırını süsleyen yakışıklı oyuncu Barış Arduç burnuna estetik yaptırmamış, doğal haliymiş. Bir mağazadan hediyelik eşya alan oyuncu, çıkışta muhabirlerle sohbet etti. “Kiralık Aşk”ın ardından bir sinema filminde rol alacağını söyleyen Arduç, rol tercihiyle ilgili soruya “Her rolü oynarım, rol seçme lüksünde değilim” yanıtını verdi.Yakışıklı oyuncu, “Hakkınızda en çok merak edilen konulardan biri, burnunuzun estetikli olup olmadığı?” sorusunu da şöyle yanıtladı: “Burnum estetik değil, benim burnum bu.”

BARIŞ ARDUÇ NERELİ, YAŞI VE EĞİTİMİ

Barış arduç sevgilisi kim, nereli, yaşı ve eğitimi hep merak edilir. Barış Arduç 9 Ekim 1987 tarihinde İsviçre ‘nin Scherzingen şehrinde doğmuştur. 8 yaşında kadar ailesi ile birlikte burada yaşayan oyuncu 1995 yılında aile ile birlikte Türkiye ‘ye kesin dönüş yaptı. Barış Arduç ‘un babası Ordu Fatsa ‘lı, annesi ise Artvinlidir. 3 erkek kardeşten ortanca çocuk olan başarılı oyuncu Gölcük ‘te eğitim hayatını sürdürürken 1999 yılında yaşanan Gölcük depremi sonrasında ailesiyle birlikte Bolu ‘ya yerleşti. Üniversite eğitimi için ilk yıl kazandığı Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisini adapte olamadığı için bıraktı. Çok iyi bir yüzücü olan oyuncu 8 sene boyunca Şile ‘de cankurtaran olarak çalıştı.

BARIŞ ARDUÇ NE MEZUNU İLK DİZİSİ

BARIŞ ARDUÇ SON DÖNEMDE ADINDAN SÖZ ETTİREN OYUNCULARDAN BİRİ

Emektar tiyatro oyuncu Ayla Algan ile tanışması sonucunda hayatı değişen Barış Arduç, bu yıllarda oyunculuk eğitimi almaya başladı. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosunda eğitimlere katılan ünlü isim profesyonel oyuncu olarak 2011 yılında televizyon dünyasına adım attı. Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili, Pis Yedili gibi dizilerde yardımcı oyuncu olarak görev aldıktan sonra Benim İçin Üzülme dizisi ile adını duyurdu. Arduç ‘un, 17 – 18 yaşlarında spor tutkusu olan ve Trabzonspor ‘da futbol oynamak isteyen bir genci canlandırdığı rolü o kadar çok sevildi ki karakter dizide öldüğünde Trabzonspor tribünlerinde 10 metre pankart açıldı.

BARIŞ ARDUÇ FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2015 yapımı Racon Ailem İçin dizisi ile ilk başrol deneyimini yaşayan oyuncu dizinin reytingleri sonucu yayından kaldırılması ile ekranlara veda etti. Fakat bu ayrılık kısa sürdü ve 2015 yılı haziran ayında yayın hayatına başlayan Kiralık Aşk dizisi ile adeta fenomen haline geldi. Özellikle rol arkadaşı Elçin Sangu ile yakaladığı uyum herkes tarafından çok beğenildi. Oyuncu rol aldığı bu diziler dışında iki farklı filmde de yer almıştır. Bunlar 2014 yapımı Sadece Ben ve Deliha isimli filmlerdir.

20 Mayıs 2016 Cuma günü Kansersiz Yaşam Derneği ‘nin İstanbul’da düzenlediği ve Şişli Etfal Hastanesi Çocuk Onkoloji servisi “Yeniden Yapılandırma” projesiyle ilgili detayların anlatıldığı basın toplantısında, Arduç’un derneğin “İyi Niyet Elçisi” olduğu açıklandı. Bu kapsamda 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü İstanbul Four Seasons Otel’de sanat, iş ve cemiyet dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı özel bir balo düzenlendi. Gecenin açılış konuşmasını derneğin “İyi Niyet Elçisi” olan Arduç yaptı. Gecede toplanan yüklü miktarda bağış Şişli Etfal Hastanesi çocuk onkoloji servisinin yeniden yapılandırılması projesine aktarıldı.

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting