Ana Sayfa / Gündem / Berat Albayrak camide görüntülendi

Berat Albayrak camide görüntülendi

Berat Albayrak en son bir camide görüntülendi. bazı uzmanlar isi görüntülerdeki kişinin Berat Albayrak olmayabileceğini çünkü Berat Albayrak’ın çok uzun zamandır camilerde görünmediğini söyledi. Bazı yorumcular ise Berat Albayrak’ın sırtındakı ağır yüklerden bitap düştüğünü ve bu sorumluluk ve vicdani ağırlıktan kurtulmak için kendini camilere kapattığını belirtiyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa etmesinin ardından uzun zamandır görüntülenmeyen Berat Albayrak, bugün Çamlıca Camisi’ndeki cuma namazında çekilen bir karesi sosyal medya üzerinden paylaşıldı.

Camide görüntülenen Berat Albayrak mı yoksa ona benzeyen bir Müslüman mı merak ediliyor. Berat Albayrak izini kaybettirdikten sonra hiçbir yerde görüntülenmemiş aramalar rağmen bulunamamıştı. Berat Albayrak’ın camide ortaya çıkması ise ilahi bir işaret olabileceği yönünde de yorumlar yapılıyor. Özellikle Büyük Çamlıca Cami’ndeki o muhterem zatın Berat Albayrak olması durumunda dengelerin yeniden değişebileceği belirtiliyor. İddialara göre 2020 Kasım ayında, Instragram hesabından istifa ettiğini duyuran ve ardından kayıplara karşılan Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak’ın nerede olduğu gün yüzüne çıktı. Albayrak’ın, camide yüzünde maske ile çekilmiş fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. Fotoğrafın bugün Büyük Çamlıca Camisi’ndeki cuma namazı sırasında çekildiği belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

İsrail’e satışı yasaklanan ürünler

Türkiye’den İsrail’e satılması yasaklanan mal ve ürünler. Ticaret Bakanlığı’ndan ” İsrail’e ihracat kısıtlaması” başlığıyla yayımlanan …

Sınırsız Hosting