Ana Sayfa / İlginç / Beşiktaş Mehmet Ekici transferi
MEHMET EKİCİ BJK'DA

Beşiktaş Mehmet Ekici transferi

Mehmet Ekici Beşiktaş’tan kaç lira alacak ve kaç yıllık sözleşme imzalayacak belli oldu. Beşiktaş, sezon sonunda Mehmet Ekici’ye sözleşme imzalatacak. Mehmet Ekici sezon sonuna kadar Trabzonspor’da oynayacak. Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin talip olduğu Mehmet Ekici’nin babası Hacı Ekici dün siyah beyazlı yönetici Umut Güner’le bir araya geldi ve anlaştı. Mehmet Ekici sezon sonuna kadar Trabzonspor forması giyecek ve sezonun bitmesinin ardından Beşiktaş’a katılacak.

Beşiktaş ara transfer döneminde futbolcu almaya devam ediyor. Son olarak Trabzonspor’dan Mhemet Ekici ile anlaştı siyah beyazlılar. Mehmet EAkici sezon sonuna kadar takımında kalacak dana sonra Beşiktaş ile sözleşme imzalayacak. ‘Mehmet Ekici, Fenerbahçe’ye mi yoksa Beşiktaş’a mı gidecek?’ sorusu büyük ölçüde cevabını buldu.

Beşiktaş Kulübü Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner, Trabzonspor ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Mehmet Ekici’nin babası ve menajeri Hacı Ekici ile bir araya gelip son kez pazarlık yaptı.

BEŞİKTAŞ’IN MEHMET EKİCİ TRANSFERİ

Görüşmeler sonucunda Güner ve baba Ekici prensipte anlaşma sağlayıp el sıkıştı.

Yapılan anlaşmaya göre Mehmet Ekici sezon sonuna kadar Trabzonspor’da forma giymeye devam edecek, sezonun bitmesinin ardından Beşiktaş’a katılacak.

Bu ilginç anlaşmanın sebebi ise teknik direktör Şenol Güneş’in, “Kadromda Mehmet Ekici’nin pozisyonunda oynayan futbolcu var. Devre arasında gelmese de olur” sözleri büyük rol oynadı.

HACI EKİCİ: ‘FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞTÜK AMA…’
Mehmet Ekici’nin babası Hacı Ekici ise, “Biz daha önce Fenerbahçe ile görüştük. Fakat ciddi bir durum yoktu. Mehmet sezon sonunda Beşiktaş’a gidecek” dedi.

İlginizi Çekebilir

Dünyada siber kriz

Banka sistemleri çöküyor, bankamatikler donuyor, pos cihazları işlemez oluyor, havalimanları çalışmıyor kısaca dünya yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting