Ana Sayfa / İlginç / Beşiktaş’ta 110 sayı atan basketbolcu
MURAT YILDIRIM KİM MİLYONER OLMAK İSTER

Beşiktaş’ta 110 sayı atan basketbolcu

Hüdai Budanur kimdir, nerelidir ve necidir diye bir soru gelebilir. Beşiktaş basketbolda 110 sayı atan basketbolcudur Hüdai Budanur. 1957’de Beşiktaş Forması ile Beşiktaş Karagücü Basketbol maçında 110 Sayının Tamamını Atan Basketbolcu Kimdir

Basketbolda bir takımın tüm sayılarını bir maçta atan basketbolcu Beşiktaş’tan Hüdai Budanur. Kim milyoner olmak ister isimli bilgi yarışmasında bu akşam 1957’de Beşiktaş Forması ile Beşiktaş Karagücü Basketbol maçında 110 Sayının Tamamını Atan Basketbolcu Kimdir diye soruldu.
Kim milyoner olmak ister isimli bilgi yarışmasında bu akşam 1957’de Beşiktaş Forması ile Beşiktaş Karagücü Basketbol maçında 110 Sayının Tamamını Atan Basketbolcu Kimdir diye soruldu.
Beşiktaş Takım kaptanı Hüdai Budanur 1957’de Beşiktaş Forması ile Beşiktaş Karagücü Basketbol maçında 110 Sayının Tamamını Atmıştır.
Beşiktaş basketbol takımı 16 Mart 1957 tarihinde Karagücü ile yaptığı İstanbul basketbol ligi müsabakasını 110-56 kazanırken Beşiktaş’ın bütün sayılarını Hüdai Budanur atmıştır.

İlginizi Çekebilir

Robotun rubik küpü rekoru

Rubik Küpü en hızlı çözüm yolu artık ir robotta. Robot rubik küpünü rekor saniyede çözdü. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting