Ana Sayfa / Genel / Beyazlar nasıl daha beyaz olur
BEYAZ EŞYA SATIŞ

Beyazlar nasıl daha beyaz olur

Çamaşır makinesi ile çamaşır yıkama ve beyaz çamaşırları daha da beyazlaştırma. Perde ve tülleri daha da nasıl beyaz yaparız, beyaz çamaşırların daha beyaz olması için nasıl yıkanmalı. 

Beyaz çamaşırlarnasıl yıkanırsa daha beyaz olur sorusu. Ev hanımlarına pratik ve ve mutfak tarifleri. kirli beyazlar nasıl daha da beyaz hale getirilir nasıl yıkanmalı sorusu.  Beyaz çamaşırların zamanla sarımsı, gri renge dönüşmesi pek çok kadının ortak sorunudur. Grileşmiş olan çamaşırları giymek hatta balkona asmak ile oldukça rahatsız edici olmaktadır.

Çamaşırların daha beyaz olması için öneriler

Çamaşırlarınızı renklerine ayırarak yıkayınız. Renkli çamaşırlar ile beraber beyaz çamaşırları yıkarsanız zamanla grileşmeye ve beyazlıklarını kaybetmeye başlayacaklardır. Aynı zamanda gri, krem gibi renkleri dahi beyaz çamaşırlarınız ile yıkamak gibi bir hataya düşmeyiniz.

Çamaşırlarınızın etiketlerini kontrol ediniz. Bazı etiketler renk vermektedir. Bu yüzden ya etiketi keserek ya da renk verip vermediğini kontrol ederek işe başlamalısınız.

Söz konusu beyaz çamaşırlar ise çamaşırlarınız çok fazla kirlenmesini beklemeden yıkayınız. Çok fazla kirlenmiş beyaz çamaşırlarınızı ne yaparsanız yapın eski haline çeviremezsiniz.
Kirli çamaşırlarınız, kirli sepetinde çok uzun süre bekletmeyiniz. Bu leke be kirlerin çok fazla sinmesine neden olur ve kolay kolay çıkmaz. Bundan dolayı en fazla 1 hafta kadar bekletiniz. En kısa sürede yıkayınız.

Kadınların en büyük hatalarından biri de beyaz çamaşırları 90 derecede yıkamaktır. Bu işlem birkaç seferde iyi sonuçlar verse de zamanla çamaşırlarınız sararmaya, grileşmeye başlayacaktır. Aynı zamanda da çok yüksek ısıda yıkandığı için yıpranacaktır.

Kullandığınız deterjana dikkat ediniz. Kaliteli, bilindik deterjanları tercih ediniz.

İlginizi Çekebilir

Tavuk tecavüzcüsü tutukandı

Mersin’de tavuğa tecavüz eden adam tutuklandı tavuk tecavüzcüsü tutuklandı şimdi hapiste. Mersin’de kaydedildiği öne sürülen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting