Ana Sayfa / Kime Ait / Beypazarı Maden Suyu kime ait, sahibi

Beypazarı Maden Suyu kime ait, sahibi

Beypazarı Maden Suyu kime ait, sahibi ne zaman kim tarafından kuruldu bilgisi. Türkiye’deki doğal maden suyu firmaları, sahipleri ve kuruluş hikayeleri. en sağlıklı içecekler ve maden sularının faydası Beypazarı soda bilgileri. 

Beypazarı maden suyu kime ait, kim tarafından ne zaman nerede kuruldu bilgisi. Türkiye maden suları, firmaları sahipleri ve kuruluş hikayeleri. İşte Beypazarı maden suyu hakkında tüm bilgiler.

BEYPAZARI MADEN SUYU NE ZAMAN KURULDU

Doğanın adeta insanoğluna sakladığı mucizeyi,1957′ den beri tüketicilerinin beğenisine sunan markamızın hikayesi; ilk adımını attığı, Ankara’nın Beypazarı ilçesinde başlar.Dönemin şartlarını zorlayarak kurulan fabrikamız, bugün 70 bin metrekarelik kapalı alanıyla Türkiye nin sektöründe en büyük fabrikası olmuştur.

Doğanın adeta insanoğluna sakladığı mucizeyi,1957′ den beri tüketicilerinin beğenisine sunan markamızın hikayesi; ilk adımını atpğı, Ankara’nın Beypazarı ilçesinde başlar.Dönemin şartlarını zorlayarak kurulan fabrikamız, bugün 70 bin metrekarelik alanıyla Türkiye nin sektöründe en büyük fabrikası olmuştur.

Saatte  300 bin şişe üretim kapasitesiyle, maden suyu denilince akla gelen ilk marka  olma başarısını yakalamıştır.Kurulduğu ilk günden beri , aynı kaynaktan gelen doğal maden suyunu, kendine has yapısını değiştirmeden dolum yapan tesisimizde, üretim; tam otomasyonlu makinalarla el değmeden yapılmaktadır.

Önce Sağlık ; ilkesiyle zararlı ışınlardan korumak için yeşil renkte üstün teknolojiyle ürettiğimiz şişelerimizle, doğal maden suyumuzu tüm saflığıyla koruma altına alıyoruz. Üretimin ilk aşamasından son noktasına kadar,alanında uzman mühendislerimizle tüm laboratuar testlerine gerekli önemi veriyor kalite ve hijyenden taviz vermeden ISO 22000:2005 , ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 VE OHSAS 18001:2007 kalite belgeleri güvencesi ile çalışıyoruz.

Tıp dünyasının sayısız faydalarını kabul ettiği doğal maden suyunu, milyonlarca insanın tercihindeki güvenilir marka olmanın sorumluluğuyla, genç yaşlı herkesin tüketimine sunmayı bir borç biliyoruz.Durmadan çalışan tesisimizle; ailemize kattığımız doğal özlerle zenginleştirdiğimiz meyveli doğal maden sularını sizlerin damak zevkine sunuyoruz.Türk standartları enstitüsü kriterlerindeki hizmet belgelerinin tümüne sahip olan tesisimiz, 300 ü aşkın bayi ağıyla hizmet vermektedir.

”Günde en az 2 şişe” sloganıyla yürüdüğümüz yola, başta Kıbrıs olmak üzere, Sudiarabistan, Fransa- Katar- Kuveyt – Almanya- Avusturya gibi 27 ülkeye sağlık ihraç ederek devam ediyoruz. Hayatta değişen , doğallığını kaybeden ve özlenen tatlar var. Biz yarım asrı aşkın süredir sizlere aynı kalmayı başaran , değişmeyen sağlık dolu bir lezzeti şişeliyoruz .

Ulaştığımız her yerde bizi tercih eden milyonlarca insanın sorumluluğuyla hareket ediyoruz, hak ettiğimiz başarıların arkasındaki en büyük gücümüz bize inanan insanımız,bu yüzden;

2009 senesinde gazi üniversitesince yapılan araştırma sonucu en iyi marka ödülü,

2010 yılında Tüketici akademisi tarafından düzenlenen anket sonucu kalitesine en çok güvenilen marka ödülü,

2010 yılında AB kalite ödülü, Tüm tüketicilere tavsiye edilen marka ödülü,

2011 “Tüketici Kalite Zirve” ödülü, 2011 TTDK (Tüm tüketicileri koruma derneği) “altın marka” ödülü,

2011 Uluslar Arası “Güvenilir Gıda Zirvesi Kalite” ödülü, 2011 Avrupa birliği kalite ödülü,

2012 Tüm Tüketicileri Koruma Derneği “Altın Marka ” ödülü, 2012 “Güvenilir Gıda ” ödülü,

2013 Dünya Kalite ödülü,

2014 AB kalite ödülü- 2014 – 2015 Dünya Kalite Ödülü,

2016 AB Kalite ödülü , 2016 Markaların Lideri Ödülü,

2016 Dünya Kalite Ödülü,

2017 AB Kalite Ödülü ve daha bir çok ödüle layık görülerek onur yaşayan bir markayız.

Biz küçük bir yeşil şişe gördüğünüzde akla gelen tek markanın adıyız…

Beypazarı Doğal Maden Suyu.

Niyazi Ercan kimdir? 60 yılı aşkın köklü bir şirketi yönetmek zor olsa gerek. 1957 yılında Cemil Ercan tarafından kurulan Beypazarı sodanın başında şimdilerde ikinci kuşaktan Niyazi Ercan bulunuyor. Son yıllarda yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Beypazarı Soda kimin, Niyazi Ercan kimdir gibi sorular çokça merak ediliyor. İşte Niyazi Ercan biyografisi
Niyazi Ercan kimdir?
Niyazi Ercan kimdir? Başta KKTC olmak üzere, Kuveyt, Katar, Fransa ve Almanya gibi ülkelere soda ihraç eden Beypazarı sodanın ikinci kuşak temsilcisi. Şirket kurulduktan 4 yıl sonra dünyaya gelen Niyazi Ercan çekirdekten yetişme. Eğitim hayatı boyunca da her zaman işlerin içerisinde olmuş. Aslen Gaziantepli olan Ercan, hala sektörde alınacak çok yollarının olduğunu vurguluyor.

Türkiye’nin en büyük maden suyu şirketlerinin başında gelen Beypazarı’nın kuruluş hikayesi ise çok ilginç. Gaziantep’ten göç eden Ercan ailesi, Ankara’ya göç ettikten sonra büyük zorluklara rağmen şirketi kuruyor ve az kişiyle de olsa üretime başlıyor. Sektörde edinilen tecrübeler, karşılaşılan zorlukların ardından Beypazarı Soda bu meşakkatli günlerin meyvelerini yavaş yavaş topluyor.
Derme çatma bir atölyede kurulan Beypazarı ise bugüne gelindiğinde 500 milyon şişeyi aşkın üretim, 24 saat durmadan çalışabilen bir tesis ve onlarca ülkeye ihracat yapabilen bir şirkete dönüşüyor.

Beypazarı soda kimin?
Pazar payının büyük çoğunluğunu oluşturan Beypazarı soda, Niyazi Ercan’a göre üretim yapmıyor. Çünkü doğal maden suyu herhangi bir işlem görmeden sadece şişeleniyor. Saatte 300 bini aşkın şişeleme yapan Beypazarı şirketi ise, Türkiye’nin dört bir yanı dahil olmak üzere dünyanın da birçok noktasına bu şişeleri ulaştırıyor. Uzun yıllardır başarılı bir politika sürdürerek büyümeye devam eden Beypazarı soda kimin, Niyazi Ercan kimdir sorularına ise cevap bulmuş oluyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilir

Türker İnanoğlu neci, yaşı, nereli?

Türker İnanoğlu kaç yaşında öldü, Türker İnanoğlu filmleri, serveti ne kadar soruları. Türker İnanoğlu ne …

Sınırsız Hosting