Ana Sayfa / Genel / Bill Gates boşanıyor

Bill Gates boşanıyor

Dünyanın en zengin insanları art arda boşanıyor neden acaba? Bill Gates de eşinden boşanma kararı aldı. Amazon’UN SAHİBİ DE BOŞANMIŞTI. DÜNYA ELİTLERİ EŞLERİNİ TERK EDİYOR. BİLL GATES-MELİNDA GATES ÇİFTİ DE BOŞANMA KARARI ALDI. TEK DÜNYA DEVLETİNİN EN ÖNEMLİ AYAKLARI KABUL EDİLEN DÜNYANIN EN ZENGİN İNSANLARI YALNIZ YAŞAMA GEÇİYOR. 

Bill Gates eşinden boşanma kararı aldı. dünyanın en zengin insanları eşlerini bırakıyor. Bill Gates ve eşi Melinda Gates’in boşanma kararı aldığı bildirildi.

Microsoft’un kurucusu Bill Gates ve eşi Melinda Gates’in ”Evliliği sonlandırma kararı” aldıkları duyuruldu. Bill Gates, Melinda Gates ile aldıkları kararı Twitter hesabından paylaştı. Açıklamada 27 senelik evlilik süresince gelişen ortak değerlerin süreceği, bazı ortaklıkların devam edeceği bildirilirken, ‘Hayatımızın geri kalan kısmında birlikte çift olarak devam edebileceğimize inanmıyoruz” denildi.
27 yıldır evli bulunan çiftin, üç çocuğu bulunuyor. Çiftin ortak olduğu ‘Bill&Melinda Gates Vakfı’ 45 milyar dolarlık değere sahip.

İlginizi Çekebilir

Zorlu binasına silahlı saldırı

Zorlu Holding’e silahlı saldırı. İstanbul’da holding binası kurşunlandı. Şişli’de bulunan Zorlu Holding binasına silahla ateş …

Sınırsız Hosting