Ana Sayfa / Kadınca / Boğa 2018 burç yorumu

Boğa 2018 burç yorumu

Aşk, sağlık, para,huzur , mutluluk ve gelecek. İşte Boğa Burcu 2018’in neler getireceğine ilişkin konu başlıklarımız. 2018 en şanslı burcu hangisi ve Boğa Burcu ne yaşayacak boğa kadını bu yeni yılda neler yapmalı, boğa erkeği gücünü koruyabilecek mi bakalım. 

Burçların yıllık değerlendirmesi, beklentileri ve umutlarını yazmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Boğa 2018 Burç yorumunu getirmek istedik huzurlarınıza. Boğa burcu yeni yılda ne umuyor ne bulacak. Hayaller gerçeğe dönüşecek mi boğa Burcu insanı için gelin en güzel burç yorum sayfalarından derlediğimiz habere makaleye bir göz atalım.

Boğa kadını aman dikkat bu yeni yıl sizin yılınız olabilir doğru adamla tanışıp geleceğe yönelik yatırım yapabilirsiniz diye başlayalım makalemize. Aşktan para durumuna, sağlıktan kariyere 2018’de Boğa burcunu neler bekliyor

HEY BOĞALAR HAYATINIZ DEĞİŞECEK BİLGİNİZ OLSUN 2018’DE  

Günler hızla geçiyor. Boğa burcu erkeği her dönem güçlüdür ancak yılın ilk günlerinde karamsar ve bozuk bir psikoloji içine girebilir olayları iyi analize etmek gerekiyor. Bu yıl “evlilikler” ve “ortaklıklar” alanında büyük değişimler sizleri bekliyor olacak.
Hayatımızda bazı şeylerin kontrolü elimizde değildir. Bazen bir takım şeyler kontrolü ele geçirir ve tahmin etmediğimiz olasılıklarla karşı karşıya kalırız. Böyle durumlarda iç sesimize güvenmek önem teşkil etmektedir…

Değişimler korkutucudur iyi de olsa kötü de olsa kafamızı karıştırır…

2018 YILINDA BOĞA BURCU: AŞK
Kim yeni yılda yeni ve mutlu bir aşka yelken açmak istemez ki. Tabi ki Boğa burcu kadını ve erkeği bu isteklerini gerçekleştirebilecek bu yeni dönemde. Burçlar ve astrolojinin tüm etkenleri boğa burcunu övüyor. Bu yıl genelinde değişimlere ayak uydurabilmekte sınavlarımızdan biri olacak. Tabi bu süreçler illa sıkıntılı olacak gibi düşündürmesin.

Evlilikler konusunda geliştirici bir döngü, var olan ilişkilerde ciddi adımlar atmak, sorumluluklar almak. Evlenmek veya nişanlanmak gibi hayatınızı değiştirecek güzel fırsatlarla karşı karşıya kalacaksınız.

Bu alanda fırsatları değerlendirebilirseniz güzel gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz

Yılın ilk çeyreğinde özellikle 30 Ocaktan sonra aşk hayatınızda hareketlenmeler söz konusu olacaktır. Hayatınıza yeni biri girebilir ve heyecanlı bir aşk yaşayabilirsiniz.

İlişkiniz varsa daha sağlam adımlar atmak ve gerçeklerle yüzleşmekle ilgileneceksiniz.

2018 YILINDA BOĞA BURCU: İŞ HAYATI!
İş hayatı açısından yeni sözleşmeler ve ortaklıklar gündeme geliyor olacak. Yeni başlangıçlar sizleri heyecanlandırabilir. Başta belki işinizden çıkartılacaksınız veya iş fırsatlarınızı elinizden alacaklar, korkmayın daha iyisi yolda özellikle 15 Şubat sonra gerçekleşecek tutulmalarla da birlikte iş hayatınızda tatmin edici başarılara açık olacaksınız.

Mekan değişimleri, taşınmak evde değişimler özellikle 15 Ocak sonrası hayatınızda olabilir. Yeni ülke de yaşam gibi temalar da ön plana çıkabilir.

Yapılması gerekenler: Hayatını dengele, korkuların üzerine git. Kendini sev

Uzak durulması gereken şeyler: Şikayet etmek, mutsuzluğa odaklanmak, kendini yalnız bırakmak.

İlginizi Çekebilir

Wanda Nara yetişkin içerik üreticisi oldu

Wanda Nara en özel anlarını parayla teşhir etmeye başladı. Icardi’nin eşi Wanda Nara +18 içerik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting