Ana Sayfa / Kadınca / Boğa burcu nasıl hediye ister
BOĞA BURCU KADINI HEDİYE

Boğa burcu nasıl hediye ister

Hediye seçimi ve hediye alma önemli bir iştir hele de hediye alacağınız kişi sevdiğiniz kız ya da erkekse. hemen burcuna bakarız. Burca göre hediye seçimi karşımızdakini çok mutlu eder çünkü ne istediğini biliriz. boğa burcu kadını ve boğa burcu erkeği için hediye türlerini ve nasıl hediyelerden hoşlandıklarını bilgikahini olarak araştırdık ve yazdık.

BOĞA BURCU ERKEĞİ VE KADINI NASIL HEDİYEDEN HOŞLANIR

Bir önceki makalemizde koç kadını ve erkeğinin hoşlandığı ve sevdiği hediyeleri yazdık ve birçok yordum aldık. Şimdi de Boğa burcu kadını ve erkeğinin nasıl hedeyilerden hoşlandığını araştırdık.

Boğa Burcu tarihsel dönemi (21 Nisan – 21 Mayıs)

BOĞA ERKEĞİ TEKNOLOJİ DÜŞKÜNÜ

Boğa erkeği teknoloji hayranı ve düşkünüdür. Onun için Boğa erkeği bir sevgiliniz ya da erkeğiniz varsa ona bu tür hediyeler alın.

Boğa Erkeği: Boğa erkeği lüksüne ve rahatına düşkün bir erkek tipidir. Duyumsal Boğa erkeğine çikolataya batırılmış bir sepet çilek ya da lüks bir otelin masaj salonundan bir günlük hediye çeki gönderin. Venüs tarafından yönetilen Boğa konserlere gitmeye bayılır; klasik, caz, opera veya rock konser biletleri iyi birer hediye olacaktır.Boğa insanı evinde vakit geçirmekten çok keyif alır; ona rahat bir televizyon koltuğu alabilirsiniz. DVD, VCD oynatıcısı, müzik seti için yeni hoparlör, DVD, CVD veya sevdiği müzik CD’lerinden alabilirsiniz. İki kişinin paylaşabileceği büyüklükte güzel bir şemsiye hoşuna gidebilir. En kalitelisinden bir şişe kırmızı şarap ve ithal peynirleri bir sepet içine yerleştirerek hediye edebilirsiniz. Bitkileri sevdiğinden ofisine bitki, ağaç ve eğer bahçeli bir evi varsa bahçe için aletler satın alabilirsiniz.

BOĞA KADINI GÜZEL KOKMAYI SEVER

Boğa Kadını: Boğa kadını seksidir ve koksuyla erkeğini baştan çıkrarır.  Venüs tarafından yönetilen Boğa kadını parfüme hiçbir zaman doymaz; ona rahatlıkla parfüm hediye edebilirsiniz. Güzel kokulu vücut losyonları ve pudra seti alabilirsiniz.Bir sepet dolusu menekşe veya kristal bir vazo içinde leylaklar gönderebilirsiniz. Mutfağı için minik sepetler içinde yetiştirebileceği ve yemeklerde kullanabileceği otlar hazırlayabilirsiniz. Fidanlık veya çiçekçiden hediye çeki ya da aylık üyelik alabilirsiniz. Güzellik salonundan bir günlük hediye çeki onu çok memnun edecektir. Kıyafet almak isterseniz doğal kumaşları tercih etmelisiniz. En kaliteli pamukludan beyaz bir gecelik seçebilirsiniz. Teni çok duyarlıdır; şık davetlerde giyebileceği siyah kadife bir gece elbisesi ya da parlak bir el çantası alabilirsiniz. Aynı zamanda kaşmir, angora gibi tene batmayan yumuşak dokulu atkı, eldiven seti çok hoşuna gidecektir. Boğa burcu, insan vücudunda boynu temsil eder. Sitemize yorum yapın hediyeler kazanın

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting