Ana Sayfa / Manşet / Bostancı’da kuyumcu soymak için kazılan tünel
BOSTANCI KUYUMCU TÜNEL

Bostancı’da kuyumcu soymak için kazılan tünel

Kuyumcuyu soymak için kazılan 7 metrelik tünel metro kazısı sırasında bulundu Bostancı’da. Bostancı’da soyulmak istenen kuyumcu ve kazılan tünel haberi büyük ilgi çekti. Kadıköy Bostancı’da kuyumcuyu soymak için kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kazılan 7 metrelik tünel Dudullu-Bostancı Metro hattı için kazı çalışması yapan işçiler tarafından fark edildi. Tünelin girişi çalışma sırasında çökerken, polis tünelin kim yada kimler tarafından açıldığını araştırıyor.

İstanbul Bostancı’da tünel bulundu kuyumcu dükkanını soymak için kazılmış. Tünel, Kadıköy Bostancı Mahallesi Ali Nihat Tarlan Caddesi’nde akşam saatlerinde fark edildi. Dudullu-Bostancı Metro Hattı çalışması yapan işçiler, caddede kazı yapmaya başladı. Çalışma sırasında yolun bir kenarı çöktü. Çöken yere giren işçiler, yolun 2 yönüne doğru açılmış tünelin olduğunu fark etti. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri incelemeler yaptı.
7 METRE TÜNEL KAZILMIŞ
Çalışmanın olduğu yerden yaklaşık 7 metre ileriye açılan tünelin caddede bulunan bir kuyumcuya gittiği tespit edildi. Kuyumcuya ulaşmaya 2 metre kaldığı belirlenen tünelin diğer ucunun da yolun karşı tarafına gittiği görüldü.
KUYUMCUDAKİ KASAYA DOĞRU KAZMIŞLAR
Kuyumcunun sahibi Yaşar Güder, işçilerin elektrik kablosu çektiği sırada buldukları tünelin dükkanına 2 metre kala fark edildiğini söyledi. Güder, tünelin kuyumcudaki kasaya doğru kazıldığını da belirtti.
Tünelin açıldığı caddede polis ekiplerinin zıhlı araçlar ile güvenlik önlemi aldığı görüldü. Polisler tünelin kim ya da kimler tarafından açıldığını araştırıyor.

İlginizi Çekebilir

Borsada işlem ücreti oranı

Borsa İstanbul’da işlem ücreti başlıyor. Borsa yatırımcısı artık her işlemde devlete para ödeyecek. İktidar günden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting