Ana Sayfa / Yaşam / Bu yıl Survivor 10 şubat’ta başlıyor (2018)
ACUN SURVİVOR 2018

Bu yıl Survivor 10 şubat’ta başlıyor (2018)

Survivor All Star 2018 yarışmacılarından biri de murat Ceylan oldu. Survivor bu yıl 10 Şubat 2018 tarihinde TV 8’de başlıyor. 2018 Survivor tüm yarışmacıları belirleniyor Acun Ilıcalı isimleri tek tek açıklıyor. Acun Ilıcalı’nın başarısının sırrı ne, TV 8’de ve Acun Medya’da çalışma koşulları ve sosyal aktiviteler nasıl sorusu. TV8’de katıldığı ‘Gel Konuşalım’ isimli programda, Survivor’a katılacak bir ismi daha duyuran Acun Ilıcalı, programda birbirinden samimi açıklamalarda bulundu.

Survivor 2018 All Star yarışmacılarından biri de Murat Ceylan oldu. TV 8 Survivor başlama tarihi 10 Şubat 2018. Acun Ilıcalı TV8’de katıldığı ‘Gel Konuşalım’ isimli programa konuk oldu. Kendiyle ilgili bilinmeyeleri anlatan Acun Ilıcalı, Survivor’a katılacak yeni ismi de programda açıkladı.

Canlı yayında Survivior All Star’a katılacakları duyuran Acun Ilıcalı, Turabi’in All Star’da yarışacağını doğrulayarak yeni ismi açıkladı.

5. İSİM BELLİ OLDU

All Star’dan Sema Aydemir, Merve Aydın ve Nagihan Karadere, Turabi Çamkıran’ın yanı sıra, Murat Ceylan’ın kadroda olacak.
10 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR

10 Şubat’ta TV8 ekranlarında başlayacak olan Survivor bu sene çok farklı konseptle gelecek. Bir takım All Star kadrosundan oluşurken diğeri gönüller takımından oluşacak.
BİZDE MESAİ 12’DE BAŞLAYIP 4’TE BİTİYOR

İş hayatıyla ilgili sorulan bir soru üzerine TV8 patronu Acun Ilıcalı : ‘Yükselişimde motivasyonum huzurlu bir ortamda çalışmak ve bunu sağlamak çok önemli. Çalıştığım yerde gördüğüm eksikleri kendi televizyonumda gidermeye çalıştım.

Mesela Ramazan ayında mesaiyi 12‘de başlatıyoruz ve saat 4’te mesai bitiyor. Yaz aylarında cuma günlerini tatil yapıyoruz ve yemeklerimiz açık büfe halinde. Aynı zamanda çalışanların spor ve hobilerini gerçekleştirebildiği alanlar da bulunuyor’ dedi.

İlginizi Çekebilir

Üniversiteli İrem Er öldü

Bartın’da kız öğrenci ölü bulundu. İrem Er ölüm nedeni ne merak ediliyor. Üniversite öğrencisi İrem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting