Ana Sayfa / İlginç / Bülent Yavuz ödü (Bülent Yavuz neci, kim)

Bülent Yavuz ödü (Bülent Yavuz neci, kim)

Bülent Yavuz öldü. Bülent yavuz aslen nereli, neci, yaşı ve kimdir bilgileri. Eski MHK Başkanı Bülent Yavuz’un ölümü Türk futbol camiasını üzüntüye boğdu.

Eski Hakem Bülent Yavuz kanserden öldü 20 mart 2021 tarihinde. Bülent yavuz kim neci soruluyor. Eski FIFA hakemi, Merkez Hakem Kurulu eski Başkanı, spor yazarı ve yorumcusu Bülent Yavuz 71 yaşında hayatını kaybetti. Bülent Yavuz bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Habertürk ailesi olarak Bülent Yavuz’a Allah’tan rahmet, ailesine ve spor camiasına baş sağlığı diliyoruz.

BÜLENT YAVUZ KİMDİR?

T.C. Silahlı Kuvvetler Komutanlığından kıdemli albay olarak emekli oldu. 1980 yılında hakem, 1990 yılında ise FIFA kokartını aldı, 1995 yılında yaş haddi sebebiyle hakemliği bıraktı. 1997 yılında Merkez Hakem Kurulu Eğitim Başkanlığına seçildi. 1995 yılında Merkez Hakem Kurulu Eğitim Başkanlığı’na ek olarak genel sekreterliğini yaptı. 2000 ve 2005 yılları arasında Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı görevini yaptı. Habertürk ve Hürriyet gazetelerinde spor yazarlığı, Bizim Stadyum programında hakem yorumculuğu olarak görev yaptı.

İlginizi Çekebilir

Erdal Beşikçioğlu belediye başkanı seçildi

Erdal Beşikçioğlu Etimesgut Belediye Başkanı seçildi. Behzat komiser belediye başkanı oldu. Behzat Ç. dizisi onu …

Sınırsız Hosting