Ana Sayfa / Kadınca / Burç 10 Mart yorum (10 mart Cuma günlük burç)
GÜNLÜK BURÇ

Burç 10 Mart yorum (10 mart Cuma günlük burç)

10 Mart Cuma günlük burç yorumun nasıl sana ne diyor derledik. Koç burcu 10 Mart Cuma. İkizler urcu 10 mart günlük yorum. 10 Mart terazi, başak burcu günlük yorum ve analizleri. internetteki en iyi günlük burç yorum sitesi ve analizleri. Astrolog ve yıldıznameye göre ve gezegenlerin son durumuna göre günlük burç yorumun 10 mart Cuma 2017. tüm burçların en güzel ve en etkili günlük burç yorumu bilgikahini sayfalarından okuyabilirsiniz. 

10 MART CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2017

Günün en şanslı ve aşkta kazanacak burçları. parayı bulacak burçlar oğlak, yay ve boğa. balık burcu günün en iyisi olabilecek mi cevapları.

kalem elde kağıt nerede

10 MART CUMA KOÇ Burç Yorumu:

YAZIN HEM DE ÇOK YAZIN. BAHARIN GELİŞİNİ MÜJDELER GİBİ YAZIN EN KOÇ KADINI VE ERKEĞİ. Ay’ın konumu maddesel konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlarken, Merkür kombinasyon burcunuz Aslan’daki yolculuğuna devam ediyor. Bugün fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir.

TÜRKİYE GİBİSİNİZ KARMA KARIŞIK

10 MART CUMA BOĞA Burç Yorumu:

Türkiye referanduma gidecek tıpkı sizin gibi karma karaşık duygular içinde. Mars burcunuzda ilerlerken, enerjinizi kişisel isteklerinizle mükemmel birleştiriyor ve güçlü iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Satürn’ün sizi zorlaması karşısında bazı engellere takılabilir ve kendinizi anlatma konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.

10 MART CUMA İKİZLER Burç Yorumu:

Mars’ın etkileri sizin üzerinizde de etkili olacak aman dikkat. Heyecanlı kişiliğinizi biraz bugün bastırın. tatil planı yapın. Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Bugün, duygusal konularda yaratıcılığınız artıyor ve paylaşımlarınızda olumlu davranacaksınız. Karşı cinsin ilgisini üzerinize çekecek ortamlarda bulunacaksınız. Biraz daha gayret. 

PARA VE HARCAMA SİZİN İŞİNİZ

10 MART CUMA YENGEÇ Burç Yorumu:

Biliyoruz siz Koç gibi sabancı torunu gibi harcamak ve paranız olmasını istiyorsunuz. ancak bunun için artık biraz geç. kendi kazanımlarınızı daha iyi değerlendireceğiniz bir dönemdesiniz. Sevgilinizle aranızdaki iletişim güçleniyor. Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Ay’ın bulunduğu konum sizi daha da hassas yapıyor. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir unutmasınlar. Sağlık için mutlaka bol su için.

10 MART CUMA ASLAN Burç Yorumu:

Aslan erkeği artık cinsel açıdan açlık çekmeye başladı. Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları abartmadan önce içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi Yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.

10 MART CUMA BAŞAK Burç Yorumu:

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken duygusal ilişkilerinizde, partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. Onun düşüncelerinden yola çıkarak, bazı problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu günde, akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir.

10 MART CUMA TERAZİ Burç Yorumu:

Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Bugün Ay’ın verdiği etkilerle, kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Paylaşım duygunuzun önemli olduğu bir gün.

10 MART CUMA AKREP Burç Yorumu:

Dün çok karamsardınız ancak bugün size iyi gelecek. Hafta sonu için o çocukla çıkma fikrini kafanızdan atın. Bilinçaltınızda yoğunlaştığınız konuların sizi olumlu etkilediği gerçek. Bazı planladığınız konuların sizin tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Gizli duyguların sizi etkilediği bir gün. Alınganlık göstermeniz için hiçbir neden yok. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz. Cinsel dürtülerinizle baş edin bu size zarar vermeye başlamış.

10 MART CUMA YAY Burç Yorumu:

Vücudunuzu artık daha iyi tanıyorsunuz. Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Bugün, dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz.Küçük seyahat planları yapacaksınız.

DOST DOST DEĞİL Mİ?

10 MART CUMA OĞLAK Burç Yorumu:

Darılmayın ve kızmayın. Anlayşış zamanı. Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Sizi etkileyecek kişilerin ortak özellikleri; güzel konuşmaları ve dış görünüşlerinde belli bir düzen içinde olmaları olacaktır. Çevrenizi sınayacağınız bir gün. bir dosttan beklenmedik darbe alabilirsiniz aman dikkat.

DİSİPLİNİ ELDEN BIRAKMAYIN

10 MART CUMA KOVA Burç Yorumu:

Yorulmaktan yorulmayın. Çalışın ve çok çalışmak başarıyı getirecektir. Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde,enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz.

YAZA GİRMEDEN DİYET YAPIN SPOR YAPIN

10 MART CUMA BALIK Burç Yorumu:

kendinizi en iyi hissettiğiniz günlerden birini yaşayacaksınız. Bugün bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç arkadaşlıklar ve farklı kişilerle birlikte olacaksınız. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün. Bazı gelişmeler için sabretmesini bilin.

İlginizi Çekebilir

Survivor 2024 dün gece elenen isim

Begüm Survivor 2024 elenen isim oldu. Dün gece Survivor 2024 elenen isim Begüm oldu, Aysu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting