Ana Sayfa / Yaşam / Burç 10 Şubat yorum (10 Şubat Cuma günlük burç yorum 2017)
BURÇ YORUM GÜNLÜK

Burç 10 Şubat yorum (10 Şubat Cuma günlük burç yorum 2017)

Günlük burç 10 Şubat Cuma 2017 yorumları. 10.02 boğa burcu yorumu. aslan 10 şubat cuma 2017 yorumu. İkizler 10.02.2017 yorumu. Terazi Cuma 10 Şubat 2017 yorumu. tüm burçların astrolog ve yıldıznameye göre yorumları ve değerlendirilmesi. 

10 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ CUMA 2017 YORUM VE ANALİZLERİ

10 ŞUBAT CUMA 2017 KOÇ Burç Yorumu:

Zaman hızla ilerliyor ve artık sevgililer gününe az kaldı. koç kadını sevdiği erkeğin burcuna bakarak hediye alma telaşında. Koç erkeği ise zaten hediyesini hazırladı. Bilinçaltınız çok yoğun. Yapmayı düşündüğünüz birçok işiniz varken, kabuğunuza çekilmeniz yanlış anlaşılıyor. Parasal tablonunuz sürekli değişerek, sizin tarzınızın dışına çıkıyor ve olayların abartılmasına neden oluyor. Hassas yapınızın sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Bugün her şeyi sorgulayabilirsiniz. Aman dikkat hafta sonu planınızı iyi yapın.

GÜCÜ DAMARLARINDA HİSSET

10 ŞUBAT CUMA 2017  BOĞA Burç Yorumu:

Az kaldı sadece 24 saat sonra hafta sonu ve sen onu yine göreceksin Üstelik pazar tatiliniz de hazır. Doğru mu? Kendinizi iyi ifade edeceğini bir gün. Bulunduğunuz ortamlarda sizden bazı yorumlar isteyebilirler. Fikirleriniz söylerken, duygularınızdan arınmalısınız. Güçlü enerjinizi dengeleme konusunda zorlanabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişileri yeniden yapılandırmayı düşünebilirsiniz. Kendinizi sezgisel olarak ifade etmesini çok iyi biliyorsunuz.

10 ŞUBAT CUMA 2017  İKİZLER Burç Yorumu:

Para para. Yeter ama biraz çevrenize bakıp şükredin. Siz değerlisiniz unutmayın. Çevresel koşullar sizi para harcamanız konusunda tetikleyici oluyor. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir. Bugün, küçük engellerin motivasyonunuzu bozmasına izin vermemelisiniz. Bilinçaltınız özel duygularınıza takılmanız neden oluyor. Temkinli davranmanız gereken bir gün.

PAYLAŞIMCI OLUN

10 ŞUBAT CUMA 2017  YENGEÇ Burç Yorumu:

Hep böyle gitmeyecek biliyorsunuz. Dişinizi biraz daha sıkın yengeç kadını. O da sizi beğeniyor ve bunu göreceksiniz. Baskı altında tuttuğunuz gizli enerjinizi kişisel hobilerinize aktarmak istiyor ve bu alanda sizi ifade eden çalışmalara yöneliyorsunuz. Yapıcı yönlerinizi başkalarıyla paylaşmaktan yanasınız. İyi niyetli yaklaşımlarınızla dostlarınızın dertlerini dinleyebilirsiniz. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak özel durumlar söz konusu olacak.

10 ŞUBAT CUMA 2017  ASLAN Burç Yorumu:

Çevrenizde sizden yaşı daha büyük kişilerin bazı desteğini üzerinizde hissedecek ve kendinizi rahatlatacaksınız. Üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli ve çalışmalarınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Bazı bağlantılarınızı doğru bir şekilde yönlendireceksiniz. Kişisel cazibenizin etkin olduğu bir gün.

10 ŞUBAT CUMA 2017  BAŞAK Burç Yorumu:

Felsefe sizin için ç ok önemli, TV seyretmeyi azaltın ve kitap okumaya biraz daha zaman ayırın. Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. Bugün fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz. Görüşeceğiniz kişilere kendi görüşlerinizi aktarmak isteyecek ve duygusal bağlarınızı güçlü tutacaksınız. Yaşam felsefenizi destekleyici derin düşüncelere sahipsiniz ve paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz.

TERAZİ ARTIK DOĞRU TARTIYOR

10 ŞUBAT CUMA 2017  TERAZİ Burç Yorumu:

En yakınınızdaki insanı kırıyorsunuz farkında mısınız?Bugün satın alma duygunuz belirgin ve maddi konularla ilgili olaylar ön planda. Gelişmeleri çok iyi takip ediyorsunuz. Planladığınız konularda, gerekli finansı sağlamanız için ince hesaplara ihtiyacınız olacak. Yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda hayal gücünüzü kullanmalısınız. O da sizi arayacak emin olun.

10 ŞUBAT CUMA 2017  AKREP Burç Yorumu:

14 şubat sevgililer günü için artık planınızı yapın. Ay burcunuzda ilerliyor. Toplumsal ilişkilerinizde sizi gücünüzü yansıtabilecek çalışmalarla çevrenizi etkileyebilirsiniz Duygularınızı paylaşmak istemiyor ve düşüncelerinizi kendinize saklamak istiyorsunuz. Bugün, bilinçaltı tepkilerinizi dizginlemek zorundasınız. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız.

10 ŞUBAT CUMA 2017  YAY Burç Yorumu:

Duygusal yaşantınızla ilgili pozitif canlanmalar söz konusu. Partnerinizin de, sizinle aynı düşünceler içinde olacağı bir gün. Renkli ve sosyal bir yaşamın içinde olmanız, zincirleme aktiviteleri de beraberinde getirecek. Kendinize ve yaratıcılığınıza güveniyorsunuz. Gizli kıskançlık duygusundan uzak kalmayı başarmalısınız.

10 ŞUBAT CUMA 2017  OĞLAK Burç Yorumu:

Mars, neptün derken ay ve şimdi de güneş. Güneş burcunuzda ilerliyor ve kendinize olan güven duygunuzdan kaynaklanan olumlu çalışmalar içinde olacaksınız. Gücünüzün sizi doğru yerlere götüreceğinden emin olabilirsiniz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda fikirlerinizle dikkat çekmeyi başaracaksınız. Yaşantınıza daha fazla aksiyon kazandırmak istiyorsunuz

ENGELİNİZİ KENDİNİZ KALDIRIN

10 ŞUBAT CUMA 2017 KOVA Burç Yorumu:

İşinizde yüksek bir performans yakalamak için, engeller karşısında olumsuz bir tutum izleyebilirsiniz. Gücünüzü karşı taraf hissettirme konusunda baskılı davranacaksınız. Bugün sevdiğiniz kişiyle kalabalık bir ortamda bulunabilirsiniz. Onu isteklerini yerine getirdiğiniz zaman, sizde mutlu oluyorsunuz.

10 ŞUBAT CUMA 2017 BALIK Burç Yorumu:

Balık kadını aklını kullanmayı sever. Tatil planı ve seyahat çantası hazır. Bugün çevrenizle iletişim konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Uzun süredir görmediğiniz ve uzak kaldığınız arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya telefonla görüşebilirsiniz. Onlar, değişik organizasyonlarında sizin de bulunmanızı isteyebilirler. Dostlarınızın değişik teklifler karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz. yaşam gerçekten güzel. hadi biraz da şükredin.

İlginizi Çekebilir

Ateş Ünal Erzen öldü

Ateş Ünal Erzen aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir. Ateş Ünal Erzen neden öldü kaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting