Ana Sayfa / Kadınca / Burç 25 Şubat yorum (25 Şubat günlük burç 2017)

Burç 25 Şubat yorum (25 Şubat günlük burç 2017)

Bugün 25 şubat cumartesi ve günlük burcunuz size ne getirecek,. ne söyleyecek. Burçların analizi ve yorumları. 25 şubat 2017 ikizler burcu yorumu. 25 şubat balık., oğlak ve kova burcu yorumları. Aslan burcu 25 şubat cumartesi yorum ve analizleri. Terazi burcu 25 Şubat cumartesi yorumları. Başak burcu 25 şubat yorumları cumartesi 2017. 25 Şubat tüm burçların astrolog ve yıldıznameye göre yorum ve teknik analizleri ve sağlık. para, iş ve aşk konusunda söyledikleri. 

25 ŞUBAT CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 KOÇ Burç Yorumu:

Koçlar sizin için güzel bir haftanın başlangıcı bugünden başlıyor. Aile bireylerinizle aranızdaki sorunlar geçiyor.Değişim sizin için elzem gibi görülebilir, fakat duygusal konularda takıntılarınızdan kurtulamıyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu, size bazı konularda kararsızlıklar ve gizem sunuyor. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farklı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz.

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 BOĞA Burç Yorumu:

Boğa kadını en hassas dönemine girdi. Yıldıznameye göre boğa kadını fevri hareketlerde blunacak aman dikkat evliliğinizi ya da erkek arkadaşınızı kaybedebilirsinizi. Qara konusunda ise biraz olsun rahat alacağınız bir dönemdesiniz. Neşeniz de artıyor. Mars karşıt evinizde ilerlerken, Yay’da bulunan yönetici gezgeniniz Venüs, bireysel yönlerinizin ortaya çıkmasına neden oluyor. Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Hiçbir şekilde yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için, bugün yaratıcılığınızı sadece, niteliğinize uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz

25 ŞUBAT İKİZLERİN DÖNÜM NOKTASI

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 İKİZLER Burç Yorumu: En yakınınızdan en ummadığınız harekete maruz kalabilirsiniz. Venüs ve Merkür karşıt ilerlerken, ortaklık ve duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut getiriyor. Olayları çok çabuk kavrıyor ve yaratıcılığınızla birlikte alacağınız destekleri çok iyi kombine ediyorsunuz. Çevrenizde kişisel cazibenizden etkilenen birçok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz.

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 YENGEÇ Burç Yorumu:Geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalı ve bulunduğunuz ortamın pozitif taraflarını görmelisiniz. Jüpiter sosyal ilişkilerinizde olumlu bir tablo yaratıyor. Şans sizden yana. Küçük fırsatlar, daha büyük açılımlara neden olacaktır. Tutucu tarafınız ortaya çıkarken, olayları fazla irdeliyorsunuz.

SADECE KENDİNİZE GÜVENİN

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 ASLAN Burç Yorumu: Çevrenizde sizi kıskananlar çoğalıyor. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayları abartmadan değerlendirmekte fayda var. Sosyal ilişkilerinizde sıcak gelişmeler, sizi de sevindirecek. İnsanlar üzerinde etkiniz oldukça yüksek ve duygusal konuşmalar sergileyeceğiniz bir gün.

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 BAŞAK Burç Yorumu: Hayata artık dar bir pencereden bakmayın. Salık konusunda gayet iyi bir dönemdesiniz. Jüpiter yakın çevre ilişkilerinize destek veriyor. Oldukça cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz.

AŞKTA ÖZGÜR OLUN

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 TERAZİ Burç Yorumu: Zaman hızla akıyor altın gibi mücevher gibi zamanın kıymetini bilin. Yönetici gezgeniniz Venüs, aşkta daha özgürce davranmanıza neden oluyor. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. Düşünceleriniz çevreniz tarafından takdir görecek. Bugün birçok ortama katılacak ve dikkat çekeceksiniz. Mistik konulara ilginizin yoğun olduğu bir gün.

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 AKREP Burç Yorumu:Jüpiter burcunuzda ilerlerken, partnerinizle aranızda duygusal yönlerinizi abartacaksınız. Saklamaya çalıştığınız konuların sizi baskı altına almasından dolayı canınız sıkılmış olabilir. Bugün partnerinizin maddesel olanaklarınızdan siz de faydalanacak, alacağınız ortak kararlar sonucunda, kazançlarınızı yeniden belirleyeceksiniz.

KİM KİME DUM DUMA

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 YAY Burç Yorumu: Sizin için bazı şeylerin nedense değeri yok. paraya pula tamah etmiyorsunuz ancak hafta sonunun güzelliklerini de kaçırıyorsunuzu. Venüs ve Merkür burucunuzda ilerliyor. Bugün güzelliklere ve özgürlüğünüze her zamankinden daha fazla özen göstereceksiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde birtakım engelleri aşacaksınız. Görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Dürüstlük kavramını çok fazla abartıyorsunuz.

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 OĞLAK Burç Yorumu:Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve içsel dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. Fakat siz ne yaparsanız yapın, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacaktır. Bulunduğunuz ortamın şartlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 KOVA Burç Yorumu:Hırslı tarafınız ön plana çıkıyor. Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. Kariyerinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu olacak. Garantili işlerden hoşlandığınız için, yeni başlangıçlar konusunda tereddütlü davranmak zorunda kalıyorsunuz.

SAĞLIK ŞAKAYA GELMEZ

GÜNLÜK 25 ŞUBAT CUMARTESİ 2017 BALIK Burç Yorumu: Cumartesi olmasına rağmen moralinizi düzeltecek güzel haber alacaksınız bugün. Pazara az kaldı. Takıntılı düşünceleriniz yapmanız gereken işlerin gecikmesine neden oluyor. Çevresel koşulların sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var sanki. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Yaşamda, talebinizin çok fazla olduğu bir gün içindesiniz. Aşk konusunda artık karanınızı verin. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

İlginizi Çekebilir

Ceylan Ertem neci, nereli ve kim?

Şarkıcı Ceylan Ertem aslen nereli, yaşı, eğitimi. Ceylan Ertem sokak köpekleri için ne dedi? Ceylan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting