Ana Sayfa / Kadınca / Burç 26 şubat (26 Şubat günlük burç Pazar)

Burç 26 şubat (26 Şubat günlük burç Pazar)

Bugün pazar ve günlük burcun sana ne getirecek bu güzel tatil gününde. 26 Şubat günlük burç pazar 2017. Oğlak burcu 26 Şubat pazar günlük burç yorumları. 26 şubat akrep. Terazi ve başak günlük burç yorumları pazar 2017. Astrolog ve yıldıznameye göre pazar 26 Şubat 2017 günlük burç analizleri ve beklentileri. Asan, oğlak, koç ve kova burcu aşk, iş, para 26 şubat yorumları. 

26 ŞUBAT PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2017

Pazar günlerini iple çekiyorsunuz, sevgilinizle, aşkınızla ya da sevdiklerinizle güzel bir pazar kahvaltısı hayalini kuruyorsunuz. Burcunuz da bugün için size ne söyleyecek çok merak ediyorsunuz.

SANATSAL FAALİYETLERE ADIM ATIN

26 ŞUBAT 2017 Pazar KOÇ Burç Yorumu: Pazar kahvaltınızı yaparken burcunuzu da okuyun sitemizden. Bakın bugün size burcunuz ne söyleyecek. Parasal kazançlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. İçinizdeki alışveriş tutkusu canlanıyor ve bugün yakın dostlarınızla bir arada olmak isteyeceksiniz. Kendi özel zevklerinize önem veriyorsunuz. Bugün, konformist bir yapı sergilediğinizin sizde farkındasınız. Olaylara rahat bir şekilde bakıyor, fakat inatçılıktan da vazgeçmiyorsunuz.

26 ŞUBAT 2017 Pazar BOĞA Burç Yorumu: Yeni gezegenlerbulundu ya hemen oraya taşınma hayaline kapılmayın. Burncunuz çok güzel bir çizgide. Ay, burcunuzda ilerlerken daha bireysel davranışlar sergiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamları kendi tarzınıza göre yönlendirmek istiyorsunuz. Bu durum, çevrenizin hoşuna gitmeyebilir. Ortak çalışmalarda karşı tarafın da fikirlerini almalı ve çevrenize şans vermelisiniz. Herkesin sizi desteklemesini beklemeniz büyük hata. Uyarıları dikkate alın olur mu.

İNATÇI OLMAKTAN VAZGEÇİN

26 ŞUBAT 2017 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:Neşenizi her daim koruyun. Giyim ve kuşamınızda artık burcunuzun renklerini kullanma zamanınız geldi. Bilinçaltınızda takıntılarınızın sizi ele geçirmesine seyirci kalmamalısınız. Bugün inatçı ve geleneksel davranmakla başta partneriniz olmak üzere herkesi şaşırtıyor ve bazılarını da kendinize hayran bırakıyorsunuz. Değişken yapınızı bilenler için, bu da geçici bir davranış şekli olarak nitelendirilebilir. Kendi değerlerinizin farkındasınız. Gözünüzü dört açın.

KONUŞMALARINIZ FARKLI YÖNLERE ÇEKİLEBİLİR

26 ŞUBAT 2017 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu: Sağlık alanındaki yenilikler sizi hep çekiyor. Teknolojiye olan merakınız biraz da burcunuzdan kaylnaklanıyor. En geçimsiz burçlarla arkadaşlık ediyorsunuz. Arkadaşlarınızla güçlü bir duygu birliğini paylaşarak, günün anlamını siz çıkaracaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelebilir ve güvenli bir dostluk örneği sergileyebilirsiniz. Çevrenizi yönlendirmek için uygun bir gün değil. Konuşmaları ilgiyle dinleyin fakat aykırı bir yorum yapmaktan sakının. Geçmişten konuşmak hoşunuza gidecektir. Burcunuzun özelliklerini biraz daha yakından öğrenin.

ASLAN BU YOLLARI İYİ BİLİR

26 ŞUBAT 2017 Pazar ASLAN Burç Yorumu: Baharın kokusunu bu güzel pazar günü bol bol içinize çekin. Atın kendinizi dışarıya. Hiç kimseye ödün vermek istemiyor ve kendi bildiğiniz yolda güvenle ilerliyorsunuz. Bugün, toplumsal konuları ilgiyle takip etmek istiyorsunuz. Bulunacağınız ortamlarda dikkatli davranmalısınız. Dramatik tavırlarınızla ilgi odağı olabilirsiniz. Duygularınızı abartılı bir şekilde anlatmak isteyecek ve inatçı yapınızı ortaya koyacaksınız.

26 ŞUBAT 2017 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:Israrcı davranışlarınızın altında geleneksel tavırlarınız yatıyor. Bugün kendinizi dingin ve yaratıcı bir şekilde ifade etmelisiniz. Duygularınız ve mantığınız güçlü bir kombinasyon halinde. Yapacağınız her şeyi belli bir plan dahilinde uygulamak istiyorsunuz. Araştırma gezileri ve kısa yolculukların güncellik kazanacağı bir gün.

TERAZİ ARTIK KENDİNİ DENGELEMELİ

26 ŞUBAT 2017 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:Derin bir ruhsal denge arayışı içindesiniz. İçinizdeki fırtınaları kolay paylaşan biri değilsiniz. Bugün içsel düşüncelerinizle fazla meşgulsünüz ve çevrenize karşı dalgın bir tavır takınıyorsunuz. Güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, karşı tarafın bu konuda sizi anlamasını bekliyorsunuz. Kendinizi daha net anlatmalısınız.

26 ŞUBAT 2017 Pazar AKREP Burç Yorumu:Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, partnerinizle aranızda abartılı duygular ortaya çıkabilir. Birlikte yapacağınız ortak çalışmalar, her ikiniz için önemli bir deneme oluşturacaktır. Karşıt düşünceler içinde olsanız bile, birbirinize saygı göstermeyi bilmelisiniz. Cinsel dürtülerinizi yoğun duygularla birleştirmek ilişkinizi olumlu etkileyecektir.

26 ŞUBAT 2017 Pazar YAY Burç Yorumu:Birlikte çalıştığınız kişilere karşı içsel bir öfke duyabilirsiniz. Duygularınızı gizlemek zorundasınız. Sizin pratik zekanız, olayları çok çabuk çözümleyebiliyor. Bugün, her şeyin en iyisini bekliyor ve karşı tarafın inatçı tavırlarından rahatsız oluyorsunuz. Oldukça sabırlı ve dengeli bir tavır sergileyerek kendinizi bile şaşırtabilirsiniz.

EĞİTİM VE ÖĞRETİM YANİ KISACA DERS ÇALIŞIN

26 ŞUBAT 2017 Pazar OĞLAK Burç Yorumu: Öğrenci oğlaklar için çok zor bir dönem. Duygularınızı inatla savunduğunuz bir gün. Sizi ilgilendiren tüm konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Bugün eğitim, tiyatro sanatsal faaliyetlere ilgi göstereceksiniz. Çeşitli aktivitelerin içinde olmaktan hoşlanıyorsunuz. Çekiciliğinizin tüm avantajlarını rahatlıkla kullanacağınız bir gün. Konuşmalarınız etkileyici ve ikna edici.

26 ŞUBAT 2017  Pazar KOVA Burç Yorumu:Bugün ailenize zaman ayırmak istiyor ve onlarla birlikte vakit geçirmeyi amaçlıyorsunuz. Kişisel özgürlüğünüzü her şeyin üstünde tuttuğunuzu bilen sevdikleriniz için, keyif verici bir durum. Günün ilerleyen saatlerinde gereksiz nedenler yüzünden tartışmanız mümkün. Tadınızı bozmamaya gayret etmeli ve kalp kırmamalısınız.

AŞKI BULMA VAKTİ BALIKLAR İÇİN

26 ŞUBAT 2017 BALIK Burç Yorumu: Elmas bir kolye yada pırlanta bir yüzüktür balık kızının hayali. Çevrenizle uyum içinde olmanıza rağmen, gizli bir inatçılık sergiliyorsunuz. Bugün, sözlerinizin arkasında durarak, yakınlarınıza verdiğiniz tavizleri yerine getirmek isteyeceksiniz. Satın alma duygunuzun yoğun olduğu bir gün ve geniş kapsamlı bir alışveriş yapmak isteyeceksiniz. İkna kabiliyetinizi ortaya çıkaracak olaylar gelişebilir. Aşk anlamında artık baharın da etkisiyle yeni gelişmelere gebesiniz.

İlginizi Çekebilir

Ceylan Ertem neci, nereli ve kim?

Şarkıcı Ceylan Ertem aslen nereli, yaşı, eğitimi. Ceylan Ertem sokak köpekleri için ne dedi? Ceylan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting