Ana Sayfa / Kadınca / Burç 3 -9 Nisan haftalık yorumları (Haftalık burç)

Burç 3 -9 Nisan haftalık yorumları (Haftalık burç)

3 Nisan haftası burç yorumları haftalık burç 2017. Burç haftalık 3-9 nisan 2017 yorumları ve analizleri. Oğlak 3 Nisan haftası burç. 3 Nisan haftası terazi, başak ve koç burcu yorumları. Tüm burçların haftalık 3-9 Nisan 2017 yorum ve analizlerini en etkili astrolog yorumları ve yıldızname haritasına göre sizler için derledik. 

3-9 NİSAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI 2017

Bu hafta burcunuz size ne söylüyor ne getirecek bilgisi ve tüm burçların en şanslıları ve parayı bulacak burçlar. Aşta, sağlıkta ve işte kazanacak 3 Nisan haftası burçları.

DİYETE BAŞLAYIN AMA İSTİKRARLI OLUN

KOÇ: Artık yaz geliyor bugünden itibaren diyete başlamanızda fayda var. 3 Nisan pazartesi günü yine mutlu bir haberle güne başlayabilirsiniz ve iyi bir hafta geçirebilirsiniz. Bu hafta Boğa burcunda geri hareketine başlayacak Merkür finansal konularda risklerden uzak durmanız alım satımlar aileyi ilgilendiren miras ortak yatırım planlarında acele etmemeniz için uyarıcı etkilere sahip. Sağlığınızın önem kazandığı bir haftadasınız. Karın ağrısı ve üst solunum yollarına bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizlerde diyete başlamayı düşünüyorsanız Evli Koç’lar eşinizle ilişkilerinizi iyileştirebilir evliliğinizde yeni bir sayfayı AŞK la fedakarlıkla sabırla açabilirsiniz. Bekar Koçlar aşkta heyecanlı bir haftanın içindesiniz duygularınıza güvenerek kararlar alın.

SİZ SİZ OLUN HERKESE GÜVENMEYİN

BOĞA : HAYDİ ŞANSLI BİR HAFTAYA BAŞLIYORSUNUZ. Gökyüzü maddi manevi sıkıntılardan bolluk ve başarıya çıkacağınız bir haftayı müjdeliyor sizlere.Burcunuzda geri hareketine başlayacak Merkür etkisi ile, İş ve özel yaşamınızda çarpıcı gelişmeler yaşayacak size karşı düşmanca davranışlar içinde olan kişilerin mağlubiyetlerine tanıklık edeceksiniz. Perşembe gününden itibaren aracınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz Aracınızla ilgili sorunlar yaşamak istemiyorsanız periyodik bakımını yaptırmadıysanız yaptırmalısınız aksi halde yolculuklarınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta kendinize hedefler belirlemeli ve harekete geçmelisiniz. Finansal konularda karlı yatırımlar gerçekleştirebilir daha önce planlayıp uygulama fırsatı bulamadığınız planlarınızı dikkatli bir şekilde yaşama geçirebilirsiniz. Finansal konularda hafta boyunca işinizi şansa bırakmadan temkinli hareket ederseniz kazançlı çıkacaksınız. Yeni bir işinizi devreye sokabilir iş arıyorsanız bulabilirsiniz. Evli Boğalar eşinizin ilgisi ruhunuzu aşkla okşarken ilişkinizi de iyileştirecektir. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa’lar sizlerde kalıcı bir beraberliğe adım atabilir kırılan kalbinizi aşkla iyileştirebilirsiniz.

ÖZEL HAYATINIZ ARTIK SİZE ÖZEL DEĞİL

İKİZLER : İkizler kadını aşkta artık kazanmak istiyor ve 6 Nisan’Dan sonra fırsat ayağına geliyor. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızla ilgili endişelendiğiniz konularda yaşanan olumlu gelişmelerle şükredecek ve korkularınızı arkanızda bırakacaksınız. Arkadaşlarınızdan destek görecek maddi manevi sahip olduğunuz özel şeyleri daha iyi sahipleneceksiniz.  Boğa burcunda geri hareketine başlayacak Merkür etkisi ile, Geçmişle alakalı işinizle ilgili bir anlaşmazlığı çözüme kavuşturabilir finansal olarak istikrarı yeniden yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir evliliğin kahramanıysanız eşinizle yaşadığınız sorunlara karşı uzlaşmacı olmayı başardığınız anda ilişkinizin seyri olumlu yönde değişecek! Bekar İkizler Bekar İkizler sizlerde karamsarlığı bir yana bırakın beklemediğiniz bir teklif yeni bir başlangıç söz konusu olabilir sizler için iç sesinizi dinleyip kendinize güvendiğiniz takdirde.

YENGEÇ ERKEĞİ 7 NİSANA DİKKAT

YENGEÇ : Yüksek enerjili bir hafta karşılıyor sizleri. Aşk ve iş hayatınızda yaşanacak gelişmelerle adeta yeniden doğacak ve hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız. Özel yaşamınızda bekar Yengeçler şans sizinle iken kendinize güvenin ve iletişime önem verin.  Boğa burcunda geri hareketine başlayacak Merkür enerjisi ile, İşinizle ilgili konularda kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da başınızın ağrımasına neden olabilir! Maddi manevi zarara uğramak istemiyorsanız kontrolü elden bırakmamalısınız. Siz yeter ki geçmişin olumsuz izlerinizi arkanızda bırakarak hayatın size sunduğu güzellikleri fark etmeyi seçin.

ASLAN : Bu hafta iş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir imkansız olarak gördüğünüz konuların mimarı olabilirsiniz daha önce tereddütle yaklaştığınız konularda hakimiyetiniz ve kendinize olan güveninizle başarılı bir çıkış yakalayabilirsiniz. Kendinizi keşfedip yenileyebilmenin getirilerini maddi manevi alacaksınız girişimci davranmalı zamanı kazanca dönüştürmek için parlak zekanızı ortaya koymalısınız. Hayalini kurduğunuz beklenmedik bir yatırımı bu hafta içinde gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda da sizi yoran enerjiler arkanızda kalıyor. Sezgileriniz ise daha önce olmadığı kadar ön planda olacak bu güçlü etki geçmişle ilgili karanlıklarınızı bilinmeyenlerinizi ya da bilinç altınızda yer etmiş sizi engelleyen gerçeklerinizi ortaya çıkaracak yeniden doğmuşçasına tazeleneceksiniz.

BAŞAK : İş ve meslek hayatınızda, Yapacağınız işlerde büyük bir başarı yakalayabilirsiniz. Konuşmak yerine yazılı ifadeyi deneyin ve başarın. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak.  Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve siz haklı olduğunuz konularda haksız duruma düşebilirsiniz. Arkadaşınızın bir anlık boş boğazlığı başınızı ağrıtsın istemiyorsanız özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkilerinizi dengelemelisiniz ki sorun yaşanmasın. Ayrıca unutmamalısınız ki iki kişinin bildiği sır sır değildir! Bekar Başaklar aile büyükleriniz aracılığı ile tanıştırılacağınız ya da aynı ortamlarda olacağınız biri ile yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duygular içinde bulabilirsiniz kendinizi.

BENCİLLİK İYİ DEĞİL

TERAZİ: Bu hafta yatırımlar ve finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. İş ve eğitim hayatınızda yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın.  Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmalısınız. Bekar ve ilişkisi devam eden Teraziler kimin ne dediğini önemsemeden iç dünyanıza yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek ilişkinize sevdiğiniz insana değer verin kazanan AŞK olsun.

AKREP : İş hayatınızda ilahi adaletin gerçekleşeceği bir haftadasınız. Kıskanç ve başarınızdan rahatsızlık duyan kişiler yüzünden bir takım engeller ve baskılarla karşılaşabilirsiniz. Sizlere önerim asla öfkeye kapılarak hareket etmemeniz. Öfke aklın önüne geçerse kaybeden siz olursunuz. Merkür etkisi ile, Özel yaşamınızda uzun süredir eşle problemler yaşayan Akrepler yaşadığınız ve yaşattığınız her şeyi adil bir şekilde değerlendirip tamam yada devam kararı alabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler 27 30 Nisan tarihleri arasında AŞK kalbinizde ki yerini beklenmedik bir şekilde taçlandırabilir.

KARLI DAĞLAR ARTIK KARABULUT İÇİNDE DEĞİL

YAY : Yüksekler tehlikeli ancak siz işinizi biliyorsunuz. Yüksek tempolu bir o kadar da farklı gelişmelerin yaşanacağı bir hafta karşılıyor sizleri. Şikayet etmeyi karamsar olmayı bir yana bırakın ve inandığınız değerlerin arkasından gidin. Elinizden geldiği kadar sakin olmaya çalışarak hareket edin ortam sakinleştiği anda da kalbinizin sesine kulak vererek hareket edin. Hayatınızda bir dönem kapanıp yeni bir dönem başlıyor! Fakat bu güçlü ve olumlu enerjiyi nasıl değerlendirip değerlendiremeyeceğinizi sizin tutumunuza kalmış.

OĞLAK: Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz Emek verdiğiniz her şey maddi olarak fazlası ile geri dönecektir sizlere. Doğru yer doğru zaman ve doğru kararlar kariyer hayatınızı yeniden yapılandırırken dikkat etmeniz gereken konu bu güzel gelişmelerin heyecanına kapılarak planlarınızı ulu orta ifade etmemek olmalı. Hayatınızın genelinde doğru ve olumlu kararlar alıp uygulayabileceğiniz bir haftadasınız.  evli Oğlaklar eşinizle bir elmanın iki yarısı gibi ruhsal ve bedensel olarak tamamlayacaksınız birbirinizi ortak kararlar her ikinize de başarı ve mutluluk getirecek. Bekar Oğlaklar sizlerde kısa bir süre önce dargınlık yaşadığınız sevgilinizden gelecek barış önerisi ile aşkın keyfini doyasıya yaşamaya başlayabilirsiniz.

HAN SARHOŞ HANCI SARHOŞ SİZDE AYK SARPOŞUSUNUZ

KOVA : Aşık Mahsuni Şerif dinleyin. Size söylenen sözler var. Bu hafta, Ailevi konularda ciddi gerginlikler yaşanabilir BEN yerine BİZ olmayı seçmeli sağ duyunun peşinden gitmelisiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken karşı koymadan akışta kalın ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayan Kovalar sizlerde bu hafta acele kararlar vermemeli anlık duyguların peşinden gitmemelisiniz.

BALIK: Haftanın ilk 2 günü iş hayatınızda var olan şartları muhafaza etmeli yeni bir oluşum ya da girişimin içine girmeden önce neyi kazanıp neyi kaybedeceğinizi hesaplayarak kararlar almalısınız. 27 Nisandan itibaren sorumluluk almaktan korkmayın emin olun bunan böyle ortaya koyduğunuz hiç bir çabanın boşa gitmediğini göreceksiniz. Özel yaşamınızda da evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Balıklar geçmişte yaşanan kıskançlıkla ilgili olaylar eşiniz tarafından tekrar gündeme gelebilir ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar Balıklar hafta sonuna doğru yaşanan gelişmelerle Aşk ruhunuzu kalbinizi sarabilir reddetmek yerine kabullenmeli ve hayatınızın güzelleşirken sizde içinde olmalısınız.

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting