Ana Sayfa / Kadınca / Burç 3-9 Temmuz haftalık yorumları
BURÇ YORUM

Burç 3-9 Temmuz haftalık yorumları

Haftalık burç yorumları 3-9 Temmuz tüm burçların, aşk,para ve iş ve sağlık yorumları ve analizleri. Aslan 3-9 Temmuz yorumu. Kova 3-9 Temmuz 2017 yorum ve analizleri. 3-9 Temmuz Başak Burcu, oğlak ve aslan burcu analizleri. Bu haftanın en şanslı burçları 3-9 Temmuz. 

3-9 TEMMUZ HARÇLARIN HAFTALIK YORUM VE ANALİZLERİ

En ünlü astrolog ve yıldıznamecilere göre burcunuzun bu haftaki (3-9 temmuz) yorumları ve analizleri.

3-9 TEMMUZ 2017 KOÇ Burç Yorumu : Çok sıcak günler yaşıyoruz. Yazın daha da sıcak olacağı günler bekleniyor. Bilinçaltınız çok yoğun. Yapmayı düşündüğünüz birçok işiniz varken, kabuğunuza çekilmeniz yanlış anlaşılıyor. Parasal tablonuz sürekli değişerek, sizin tarzınızın dışına çıkıyor ve olayların abartılmasına neden oluyor. Hassas yapınızın sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

3-9 TEMMUZ 2017 BOĞA Burç Yorumu: Siz güçlü bir karakter olarak tanınıyorsunuz çevrenizde. Kendinizi iyi ifade edeceğini bir hafta. Bulunduğunuz ortamlarda sizden bazı yorumlar isteyebilirler. Fikirleriniz söylerken, duygularınızdan arınmalısınız. Güçlü enerjinizi dengeleme konusunda zorlanabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişileri yeniden yapılandırmayı düşünebilirsiniz. Kendinizi sezgisel olarak ifade etmesini çok iyi biliyorsunuz.

3-9 TEMMUZ 2017 İKİZLER Burç Yorumu: Çevresel koşullar sizi para harcamanız konusunda tetikleyici oluyor. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir. Küçük engellerin motivasyonunuzu bozmasına izin vermemelisiniz. Bilinçaltınız özel duygularınıza takılmanız neden oluyor. Temkinli davranmanız gereken bir gün.

3-9 TEMMUZ 2017 YENGEÇ Burç Yorumu: Baskı altında tuttuğunuz gizli enerjinizi kişisel hobilerinize aktarmak istiyor ve bu alanda sizi ifade eden çalışmalara yöneliyorsunuz. Yapıcı yönlerinizi başkalarıyla paylaşmaktan yanasınız. İyi niyetli yaklaşımlarınızla dostlarınızın dertlerini dinleyebilirsiniz. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak özel durumlar söz konusu olacak.

3-9 TEMMUZ 2017 ASLAN Burç Yorumu: Çevrenizde sizden yaşı daha büyük kişilerin bazı desteğini üzerinizde hissedecek ve kendinizi rahatlatacaksınız. Üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli ve çalışmalarınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Bazı bağlantılarınızı doğru bir şekilde yönlendireceksiniz. Kişisel cazibenizin etkin olduğu bir gün.

3-9 TEMMUZ 2017 BAŞAK Burç Yorumu: Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. Fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz. Görüşeceğiniz kişilere kendi görüşlerinizi aktarmak isteyecek ve duygusal bağlarınızı güçlü tutacaksınız. Yaşam felsefenizi destekleyici derin düşüncelere sahipsiniz ve paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz.

3-9 TEMMUZ 2017 TERAZİ Burç Yorumu: Satın alma duygunuz belirgin ve maddi konularla ilgili olaylar ön planda. Gelişmeleri çok iyi takip ediyorsunuz. Planladığınız konularda, gerekli finansı sağlamanız için ince hesaplara ihtiyacınız olacak. Yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda hayal gücünüzü kullanmalısınız.

3-9 TEMMUZ 2017 AKREP Burç Yorumu:Ay burcunuzda ilerliyor. Toplumsal ilişkilerinizde sizi gücünüzü yansıtabilecek çalışmalarla çevrenizi etkileyebilirsiniz Duygularınızı paylaşmak istemiyor ve düşüncelerinizi kendinize saklamak istiyorsunuz. Bilinçaltı tepkilerinizi dizginlemek zorundasınız. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız.

3-9 TEMMUZ 2017 YAY Burç Yorumu: Duygusal yaşantınızla ilgili pozitif canlanmalar söz konusu. Partnerinizin de, sizinle aynı düşünceler içinde olacağı bir gün. Renkli ve sosyal bir yaşamın içinde olmanız, zincirleme aktiviteleri de beraberinde getirecek. Kendinize ve yaratıcılığınıza güveniyorsunuz. Gizli kıskançlık duygusundan uzak kalmayı başarmalısınız.

3-9 TEMMUZ 2017 OĞLAK Burç Yorumu: Güneş burcunuzda ilerliyor ve kendinize olan güven duygunuzdan kaynaklanan olumlu çalışmalar içinde olacaksınız. Gücünüzün sizi doğru yerlere götüreceğinden emin olabilirsiniz. Temmuz’un bu yeni haftasında, bulunduğunuz ortamlarda fikirlerinizle dikkat çekmeyi başaracaksınız. Yaşantınıza daha fazla aksiyon kazandırmak istiyorsunuz.

3-9 TEMMUZ 2017 KOVA Burç Yorumu: İşinizde yüksek bir performans yakalamak için, engeller karşısında olumsuz bir tutum izleyebilirsiniz. Gücünüzü karşı taraf hissettirme konusunda baskılı davranacaksınız. Yeni haftada sevdiğiniz kişiyle kalabalık bir ortamda bulunabilirsiniz. Onu isteklerini yerine getirdiğiniz zaman, sizde mutlu oluyorsunuz

3-9 TEMMUZ 2017 BALIK Burç Yorumu: Haftanız mübarek olsun. Bu hafta çevrenizle iletişim konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Uzun süredir görmediğiniz ve uzak kaldığınız arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya telefonla görüşebilirsiniz. Onlar, değişik organizasyonlarında sizin de bulunmanızı isteyebilirler. Dostlarınızın değişik teklifler karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting