Ana Sayfa / Kadınca / Burç 6-12 Mart haftalık yorumları (6 Mart haftası burç)

Burç 6-12 Mart haftalık yorumları (6 Mart haftası burç)

Bu hafta burcun sana ne söylüyor 6-12 Mart 2017 haftalık burç yorum ve analizleri. terazi burcu 6 Mart pazartesi haftası burç yorumları. yay burcu 6 Mart haftası yorum ve analizleri. İkizler burcu 6 Mart haftası yorum. Başak burcu 6-12 Mart haftası burç yorum. 6 Mart haftası burç yorum Oğlak. ikizler. Aslan burcu 6 Mart haftası yorum. 6 Mart haftası burç yorumları ve analizleri. Haftaya spor aktiviteleri, doğa yürüyüşleri veya fiziksel anlamda sizi motive edecek işlerle başlayabilirsiniz. Yoğun olarak odaklanılması gereken işler üzerinde durabilir, detaylandırabilirsiniz. Tabii bu arada kendinize özen ve önem göstermeyi de ihmal etmemelisiniz. Zira herkes sizin potansiyelinizin farkında. Hafta ortasında hırslarınızı bir kenara koymalı ve başkalarını da düşünerek hareket etmelisiniz. Hafta sonuna doğru iç sesinize kulak vermeniz ve kendinizi dinlemeniz iyi olabilir. Sezgilerinize güvenin.

6-12 MART HAFTASI BURÇ YORUMLARI

6 MART HAFTASI BURCUN SANA NE DİYECEK, AŞKTA, SAĞLIKTA VE PARADA KAZANACAK BURÇLAR
Boğa: HAYALLER DAĞ GİBİ GERÇEKLER MERCİMEK TANESİ KADAR. Haftaya keyifli ve eğlenceli bir başlangıç yapabilirsiniz. Romantik görüşmeler, yaratıcı aktiviteler gündemde. Sempatik tavırlarınız ve samimi yaklaşımınız çevrenizin dikkatini çekebilir. Sonuçları veya bedelleri düşünmeyip, biraz da geçirdiğiniz zaman odaklanmanızda fayda var. Yeni başlangıçlar, yeni heyecanlar yaşanabilir. İlginizi çeken konularda hızla ilerlemek istiyorsanız, sabırlı olmalısınız. Hafta sonuna doğru gerçek verilerle adım atmanız gerekebilir. Aksi halde yanıltıcı durumlar olabilir.

ÇOBAN YILDIZI GiBİSİN
İkizler:Yalnızlık sana göre değil. Haftanın en şansız burcu sen olma. Hafta başında kendinizi ifade etmekte ve anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Ayın ilk zamanları hayatınıza yeni kişiler almak bir yana, var olanları da çıkarmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında daha enerjik ve formda hissedebilirsiniz. Önemli görüşmelerinizi bu zamana almanız avantajlı olabilir. Hafta ortası yeni başlangıçlar ve girişimler için çok ideal görünmese de cesaretiniz kırılmasın. Önemli olan doğru zaman… Hafta sonuna doğru bazı konuları aydınlığa kavuşturmak gerçekleri ortaya çıkartmak için yoğun çaba sarf edebilirsiniz. Hafta sonu ortak aktiviteler ve eğlencelere zaman ayırabilirsiniz.

GECELER UZUN VE SESSİZ AMA SEN..
Yengeç: Geçen günleri unut yarınlara umutla bak. Hafta başında tüm çalışmalarınız etrafınızın ilgisini çekebilir ve fark edilebilirsiniz. Sizi motive eden kişilerle daha sık görüşmek isteyebilirsiniz. Hafta ortası civarında, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni planlarınız veya başlamak istediğiniz işler olabilir. Ancak kimsenin söylediğine kulak asmayın. Hafta sonuna doğru, duygusal anlamda kafa karışıklıkları, gelgitler, aşırı tepkiler yaşanabilir. Hafta sonunda olmadık bazı pişmanlıklarınız duyabilirsiniz. Hafta sonunuzu sevdiğiniz şeylere vakit ayırmayı unutmayın.

ŞANS ARTIK SENİN YANINDA
Aslan: Artık boşa zaman geçirmek yok. Bu hafta senin haftan. Hafta başında bir takım beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Uzun vadeli plan, program veya projeler üzerine düşünmek veya olayların genel gidişatına odaklanmak için ideal günler. Eğlenceli ve bol kahkahalı günler sizi bekliyor. Hafta ortası civarında, çekiciliğiniz ve etkileyici konuşmalarınızla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Hafta sonuna doğru, sinsi kişiler ve onların gizli planlarına karşı dikkatli olmanızda yarar var. Hafta sonu hareketli ve enerjik geçebilir.

GEL NE OLURSAN OL YİNE GEL DE

Başak: Hpe başkalarından beklemeyin bu kez ilk adımı siz atın. Yarım kalan işleri tamamlamak, düzen oluşturmak ve belli hazırlıklar yapmak için verimli bir hafta başı. Öte yandan biraz detaylara boğulabilirsiniz. Bu esnada çevrenizden yardım ve destek görmemeniz canınızı sıkabilir. Hafta ortası civarında beklenmedik gelişmeler, planlarda değişiklik yapmanızı gerektirebilir veya ani kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında keskin zekânız devreye giriyor. Entelektüel anlamda kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Hafta sonu geldiğinde, bazı şeyleri akışına bırakmanız yararlı olabilir. Sorumluluklarınızı da ihmal etmemeye özem göstermelisiniz.

TARTIN ARTIK ŞU GÜNLERİNİZİ
Terazi: Sağlık anlamında gereken özeni geöstermeniz gerekiyor. Hafta ortasına doğru bozulan moraliniz yine düzelecek. Hafta başında sosyal anlamda yoğun bir iletişim görünüyor. Çeşitli fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz ya da yapmaktan keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. Hafta ortası civarında, insanlar sizinle daha sık görüşmek isteyebilir. Popülaritenizin arttığı bir dönemdesiniz. Haftanın ikinci yarısında ise, parasal konular gündeme gelebilir, gelir-gider hesaplamaları ya da bütçe iyileştirmeleri yapabilirsiniz. Bir arkadaşınız size sırt çevirse de moralinizi yüksek tutmaya çalışın. Hafta sonunda ise, yaratıcılığınız yükseldiği gibi; yeni yollar, yeni mekânlar keşfetme isteğiniz de artıyor.

TARİHLER ARTIK SİZİ YAZABİLİR
Akrep: Sen sen ki o hayat benim diyordun. Eşkiya dünyaya hükümdar oldu farkında mısın? Hafta başında yakın çevrenizle sıcak bir sırdaşlık ilişkisi kurabilirsiniz. Yapılması gereken pek çok iş olsa da detaylara odaklanıp, hızlı hareket ederseniz çabucak halledebilirsiniz. Hafta ortasına doğru kafanızı meşgul eden konular olabilir. Konsantre olmak için sakin ve insanlardan uzak bir yer seçmenizde yarar var. Hafta sonuna doğru ise yoğun bir sosyalleşme görünüyor. Geziler, görüşmeler, randevular çoğalabilir. İnsanlar sizinle konuşmaktan memnuniyet duyacaktır veya doğal bir lider olmanız nedeniyle insanlar size akıl danışmak isteyebilirler. Hafta sonu yine, akışkan ve enerjik geçebilir.

PARA VE AŞKTA KAZANMA ZAMANI
Yay: Gençlik elden uçup gidiyor. Haftanın ilk yarısında, yöneticilerinizle gerilim yaşayabilir veya iş yoğunluğu nedeniyle stres yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ise tüm bu gergin ortamdan sonra rahatlayabilir ve sevgi dolu bir atmosferde sevildiğinizin farkına varabilirsiniz. Biraz hava değişikliği, farklı yerler görme ruhunuza iyi gelebilir. Hafta sonuna doğru, kafanız karışabilir, hayaller kurabilir ya da derin düşüncelere dalabilirsiniz. Hafta sonu ise, arkadaşlarınızla veya sosyal çevrelerle bir araya gelerek, farklı aktivitelere katılabilirsiniz.

GECE GÜNDÜZE DÖNÜYOR
Oğlak: Parasal sıkıntılarınızı bu hafta artık yenebilirsiniz. 8 Mart’tan sonra sizin için daha güzel olacak. Haftaya önemli fikirlerinizi ve amaçlarınızı bir düzene koyarak başlıyorsunuz. Hedeflerinizden vazgeçmemeli ve dosdoğru yönelmelisiniz. Yapacağınız ön hazırlıklar pek çok şeyi başarmanızı sağlayabilir. Hafta ortası civarında, mücadele veya rekabet gerektiren işlerle meşgul olabilirsiniz. Savaşmaktan kaçmayıp, daha güçlü bir duruş sergiliyorsunuz. Haftanın ikinci yarısında ise belli konularda yakınlarınızın desteğini görebilirsiniz. Sizin lugatınızda imkânsız ya da zor diye bir şey yok. Olayları planladığınız gibi yürütmeniz, çevrenizden de takdir görmenizi sağlayacak.

KADINLARIN DÜNYASINA HOŞGELDİN
Kova:Hafta başında gergin ilişkiler, can sıkıcı diyaloglar veya başınızı ağrıtacak durumlar söz konusu olabilir. Doğru kişilerle iletişimde olduğunuzdan veya olayların göründüğü gibi olup olmadığından emin olmadan kesinlikle adım atmamalısınız. Hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Gerçeklere ulaşmak için sizin çaba sarf etmeniz gerekiyor. Arkadaş canlısı yapınızla etrafınızın beğenisini kazanıyorsunuz. Ancak, siz de yeni arkadaşlara yeni dostluklara asla hayır demiyorsunuz. Hafta ortası civarında, yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Denemekten ve keşfetmekten çekinmeyin. Hafta sonu sizin için dinamik ve bol aktiviteli geçebilir.

gelme istemem deme
Balık:Hafta başında bazı soruların cevaplarını aramaya koyulabilirsiniz. Kafanız karışık da olsa, beklemeyin ve atılması gereken adımları atın. Gerçekler ortaya çıkana değin radikal kararlar vermemenizde yarar var. Hafta ortası civarında, ilişkilerinizdeki problemleri çözmek isteyebilir, geçmişle bağlantılı gündemleri halledebilmek için çaba sarf edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru sizin için önem teşkil eden, ciddi veya resmi problemleri çözmek ile ilgili bir yoğunluğunuz olabilir. Sizden daha önemli pozisyonda ya da daha tecrübeli, bilgili kişilerin yardımlarını ve desteklerini almanız önemli. 

İlginizi Çekebilir

Bartu Küçükçağlayan mini etek giyiyor

Oyuncu Bartu Küçükçağlayan mini etek uzun çorap giyerek sahneye çıkıyor. Bartu Küçükçağlayan mini etekli hali …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting