Ana Sayfa / Kadınca / Cansu Dere’nin yeni aşkı kim?

Cansu Dere’nin yeni aşkı kim?

Metin Akdülger ile Cansu Dere aşkı iddiası magazin gündeminde yer buldu. Şimdilik ünlü manken oyuncu Cansu Dere’Den bir açıklama yok bu iddialarla ilgili. Cansu Dere kiminle aşk yaşıyor? ‘Şahsiyet’ oyuncusu Metin Akdülger kim? soruları Cansu Dere’yle ilgili ortaya atılan iddialardan sonra gündeme geldi. Peki ya Cansu Dere kiminle aşk yaşıyor? ‘Şahsiyet’ oyuncusu Metin Akdülger kim?

Cansu dere yaşamıyla, aşklarıyla projeleriyle her zaman önde olan bir kadın ve sevilen bir insan. Son olarak Cansu Dere ile ilgili yen bir aşk iddiası ortaya atıldı. Cansu Dere kiminle aşk yaşıyor? ‘Şahsiyet’ oyuncusu Metin Akdülger kim? gibi sorular ortaya çıkan haberlerden sonra gündeme geldi. Cansu Dere kiminle aşk yaşıyor? Şahsiyet dizisi oyuncusu Metin Akdülger kimdir? sorularıyla ilgili detaylar işte bu haberde!

ŞAHSİYET DİZİSİNİN OYUNCULARI CANSU DERE İLE METİN AKDÜLGER AŞK MI YAŞIYOR? CANSU DERE’NİN YENİ SEVGİLİSİ KİM?

Cansu Dere ile Metin Akdülger, Onur Saylak’ın yönettiği, Hakan Günday’ın senaryosunu yazdığı ‘Şahsiyet’teki performanslarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Güzel oyuncu dizide, cinayet büronun tek kadın polisi olan Nevra karakterini, Akdülger ise gazeteci Ateş’i canlandırıyor.

HT Magazin’de yer alan habere göre, ikili arasındaki gizemli ilişki, dizinin fanları tarafından heyecanla takip ediliyor. Cansu Dere’nin, “Şahsiyet” isimli dizide başrolü paylaştığı 30 yaşındaki genç oyuncu Metin Akdülger ile set dışında sık sık buluştuğu iddia edildi.

Söylentilere bakılırsa iki oyuncu aşkın arifesinde…

METİN AKDÜLGER KİMDİR? METİN AKDÜLGER’İN OYNADIĞI DİZİLER NELER?

1988 yılında Bursa’da göçmen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Tiyatroya başlamadan önce arkadaşlarıyla kısa filmlerle uğraştı. 2006’da Koç Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler bölümünü okumaya başladı. 2010’da Seni Aptal Romeo adlı tiyatro oyunuyla tiyatroya adımını attı 2011 yılında bölümünden mezun oldu.2011 yılında ilk sinema deneyimini yaşadı. İlk filmi Genco Tanay Ülgen’in yönettiği Kahraman filmidir. Aynı sene Zeytin Zamanı adlı tiyatro gösterisinde yer aldı. 2012 yılında kendini geliştirmeye başlayan Metin Akdülger, Coşku Cem Akkaya ve Merve Taşkan’dan oyunculuk eğitimi dersleri aldı.2012’de Craft Tiyatro bünyesinde Kaset oyunuyla kariyerine devam etti.2013 yılına gelindiğinde asıl çıkışını Ali Bilgin’in yönettiği Medcezir dizisiyle yakaladı. Dizide canlandırdığı Orkun karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.Yakaladığı başarıyı Ahmet Küçükkayalı’ın Bensiz adlı filmiyle ve Didaskali Tiyatro bünyesinde oynadığı Maşenka oyunuyla devam ettirdi. 2015’te Medcezir dizisinin bitmesi üzerine televizyonsa ara verdi ancak kısa bir süre sonra Medcezir dizisindeki rol arkadaşı Hazar Ergüçlü ile birlikte Analar ve Anneler dizisinde rol aldı. 2016-2017 sezonunda ise izleyici karşısına Muhteşem Yüzyıl Kösem isimli tarihi dizide Sultan 4. Murad olarak çıktı.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting