Ana Sayfa / Kime Ait / Casati Boya kime ait, sahibi

Casati Boya kime ait, sahibi

Casati Boya kime ait. sahibi kim ve Filenin sultanları için sahibi ne yazdı? Casati boya hangi kuruluşun ne zaman kuruldu nerenin markası ve sahibi neci ve görüşü. Türkiye’deki boya firmaları ve CASATI Boya kimin sorularının doğru adresi. Zafer Bağkale kim, neci nereli ve yaşı

Casati Boya kime ait, sahibi kim ve nerenin firması ne zaman kim tarafından kuruldu. Zafer Bağkale aslen nereli, yaşı, neci ve kim sorularının yanıtı.

Dyo Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret AŞ., bünyesine 2013 yılı sonu itibari ile katmış olduğu Casati markası ile sektörün ihtiyaç duyduğu uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri pazara vermeyi amaçlamıştır.

Faaliyet alanındaki yenilik ve gelişmeleri müşterilerine en hızlı biçimde ulaştırarak tüketici beklentilerine yönelik ürünleri pazara sunmak, satıcılarına ve tüketicilerine kazandıran marka olmak Casati Boya’nın öncelikli hedefleri arasındadır.

Değişik tüketici kesimlerine hitap eden, iç ve dış cephe son kat boyalar, astarlar ve ahşap vernikleri ile ısı yalıtım ürünlerinden oluşan geniş bir ürün gamı sunmaktadır.

“Casati Müşterisi” olmanın gerçekten keyifli ve ayrıcalıklı bir statü olduğunu bayilerine ve tüketicilerine yaşatmak Dyo Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret AŞ.’nin Casati Boya markası ile en büyük hedefi olacaktır.

2013 yılı Kasım ayı DYO tesislerinde üretime başlamıştır.

Dekoratif boyalar üretmektedir.
Üretiminin %20´sini solvent, %80´ini su esaslı, çevre ve insan sağlığına dost ürünler oluşturmaktadır.
Pazar araştırmaları ile müşteri istek ve şikayetlerini sürekli izlemektedir.
Pazar araştırma verilerini strateji ve hedeflerinde kullanarak hizmet ve ürünlerini geliştirmektedir.
Faaliyet alanındaki yenilik ve gelişmeleri müşterilerine en hızlı biçimde ulaştırmak ve kazandıran marka olmak en öncelikli hedefleri arasındadır.
Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, kaliteli bayii ağı ve kaliteli personel ile tatmin olmuş, marka bağımlısı müşteri kitlesi oluşturmayı hedeflemektedir.

Zafer Bağkale kimdir?
Kayseri’nin en tanınır iş insanlarından Casati ve Bağkale Boya’nın sahibidir.

Bağkale, Eski Cumhurbaşkanı’nın eşi Hayrünisa Gül’ü de ağlatmıştı. Kamuoyu Bağkale’nin adını, sponsor olduğu dizi nedeniyle 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül’ü ağlatmasının ardından duymuştu.

İlginizi Çekebilir

Orjin Gayrimenkul, İstinye Park’ın tek sahibi oldu

İstinye Park AVM kime ait, hangi grubun? Orjin Gayrimenkul kime ait, sahibi kim? İstinye Park …

Sınırsız Hosting