Ana Sayfa / İlginç / Celta Vigo’da Emre Mor kadro dışı

Celta Vigo’da Emre Mor kadro dışı

Emre Mor bir kez daha Celta Vigo takımında kadro dışı bırakıldı. İspanya milli yıldız Emre Mor’un kadro dışı bırakılmasını konuşuyor. La Liga takımı Celta Vigo’da bir kez daha Emre Mor krizi yaşanıyor… Milli yıldız yine kadro dışı bırakıldı.

Emre Mor İspanya’da takımında kadro dışı kaldı. Milli yıldız Emre Mor’un disiplinsiz hareketleri devam ediyor.İspanya’da Celta Vigo forması giyen Milli futbolcu Emre Mor, teknik direktör Juan Carlos Unzue tarafından bu sezon ikinci kez kadro dışı bırakıldı.

İspanyol basınında bugün yer alan haberlerde, Emre Mor’un kadro dışı bırakılmasının sebebi olarak ise yine disiplinsiz davranışları gösterildi. Emre’nin antrenmanda disiplinsiz hareketler yaptığı ve bir pozisyonda takım arkadaşını ciddi şekilde sakatlayabilecek faul yapmasının ardından kadro dışı bırakıldığı belirtildi.

İKİNCİ KEZ KADRO DIŞI

Milli futbolcu, Nisan ayında da Unzue tarafından kadro dışı bırakılmıştı. Unzue, kadro dışı bırakma kararının disiplinsiz hareketler olduğunu ve Emre’nin antrenmanlara geç geldiğini, takım arkadaşlarına saygısızlık yaptığını söylemişti. Emre ise ardından sosyal medya hesabı üzerinden özür mesajı paylaşmıştı.

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting