Ana Sayfa / Gündem / Cem Küçük swinger seçmen açılımı yaptı

Cem Küçük swinger seçmen açılımı yaptı

Swinger ne demek, ne anlama geliyor. cem küçük swinger dedi ortalık karıştı. Swinger seçmen nasıl oluyor Cem Küçük Swinger’lik için nasıl bir açıklama yaptı. kimler swinger olabilir, swinger seçmen nasıl oluyor? Yandaş gazeteci Cem Küçük’ün katıldığı bir canlı yayında kararsız seçmenleri ifade eden ‘swing voters’ ifadesi yerine ‘swinger’ kelimesini kullanması sosyal medyada gündem oldu.

Cem Küçük swinger açılımı ile gündeme geldi. Swingerlik nedir, nasıl olunur kimlere swinger denir, swinger seçmen nasıl olunur merak ediliyor.

İktidara yakınlığıyla bilinen Cem Küçük, yerel seçimlere ilişkin konuştuğu Habertürk canlı yayınında kullandığı bir ifade nedeniyle sosyal medyada gündem oldu.

Türkiye’de genel olarak halkın ideolojik aidiyetlerle oy kullandığını anlatmaya çalışan Cem Küçük, bunun dışında bir de “yüzer-gezer” seçmen grubunun olduğunu belirtti.

Ancak Küçük, kavramın İngilizcesini telaffuz ederken işler karıştı.

“SEÇİMİ BUNLAR BELİRLİYOR”
“Türkiye’de icraatlara bakmayan, iki taraf açısından da ideolojik bakan bir kitle var” diyen Küçük, sözlerinin devamında, “Bir de swinger denilen, böyle swings Amerika’daki gibi… Bir o tarafa bir bu tarafa geçen seçmen grubu. Seçimi de bunlar belirliyor” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYA YIKILDI
Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Cem Küçük‘ün, İngilizcesi “swing voter” olarak bilinen kararsız seçmeni, genellikle cinsel yaşama ilişkin bir aktiviteyle özdeşleşen “swinger” kelimesiyle telaffuz etmesi, sosyal medyada gündem oldu.

Kullanıcılar, “Swing voters’ı yanlış çevirince fena talihsizlik yaşanmış”, “Ona salıncak seçmen denir, İngilizcesi de swinger değil, swing voter”, “Sağda solda seçmenlere swinger demeyin döverler” yorumlarında bulundu.

İlginizi Çekebilir

Temel Karamollaoğlu siyaseti bırakıyor

Temel Karamollaoğlu Saadet Partisi liderliğini bırakıyor. Temel Karamollaoğlu emekliye ayrılıyor. Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun …

Sınırsız Hosting