Ana Sayfa / İlginç / Cem Küçük’den Sedat Peker’e hodri meydan

Cem Küçük’den Sedat Peker’e hodri meydan

Cem Küçük, Sedat Peker’e meydan okudu. Sedat Peker, bazı gazetecileri hedefe alıyordu bu kez Cem Küçük hedefte. Cem Küçük, mafya liderine posta koydu elinden geleni ardına koyma dedi. Suç örgütülü lideri Sedat Peker; Hadi Özışık, Süleyman Özışık, Veyis Ateş’in ardından şimdi de Cem Küçük ile ilgili konuşacağını söyledi.

Cem Küçük, Sedat Peker‘e meydan okudu. Siyaset-Ticaret-Mafya her türlü yolsuzluğun, kirliliğin iddia edildiği bir ortamda Cem Küçük, Sedat Peker’in mesajına meydan okuyarak yanıt verdi. Sedat Peker perşembe günü yirmi sene önce yaşanan iki büyük skandalı açıklayacağını duyurmuştu. Peker, pazar günü yayınlayacağı video için de bilgi verdi. Twitter’de paylaştığı video ve 9. videosunda, Pelikan yapısını anlatırken ATV-A Haber, Sabah gazetesinin yöneten Serhat Albayrak ve kardeşi Berat Albayrak’ı hedef göstermişti.

SEDAT PEKER BİLDİKLERİNİN NE KADARINI ANLATIYOR?

A Haber’in kendisini ajan ilan etmesini sürekli gündeme getiren Peker, Demirören Grubu’nun aldığı 750 milyon dolarlık kredinin faizini bile ödemediğini iddia etmişti.

9. videonun devamı olacak video ile ilgili bilgi veren Peker, Türkiye Gazetesi Yazarı Cem Küçük ile ilgili de bilgi vereceğini paylaştı:

CEM KÜÇÜK’TEN YANIT

İlginizi Çekebilir

Ücretsiz Avrupa turu başvuru

Ücretsiz Avrupa turu gençler için başvuru yeri ve şartları. kimler ücretsiz Avrupa turuna başvuru yapabilir …

Sınırsız Hosting