Ana Sayfa / İlginç / Cem Yılmaz sahneyi terk etti

Cem Yılmaz sahneyi terk etti

Cem Yılmaz, sahneyi terk etti. İzleyicilerin tavrını beğenmeyen komedyen Cem Yılmaz sahneden ayrıldı. Onca para verip Cem Yılmaz’ı izlemeye gidenler hüsrana uğradı. Cem Yılmaz’ın kaprisi sahne terk ettirdi. Necla Karahalil ile yaşadığı aşkla gündemde olan ünlü komedyen Cem Yılmaz son gösterisinde hiç beklemediği bir olayla karşılaştı. Taşkınlık çıkaran iki seyirciye tepki gösteren Yılmaz sahneyi terk ederken söz konusu kişilerin salondan çıkarılmasının ardından geri döndü.

Cem Yılmaz seyirciye kızıp sahneyi terk etti. şöhret ve paranın gücüyle ünlenen komedyen Cem Yılmaz kaprisleri ile de farkı bir kilik sergiliyor. Meslektaşı Hasan Can Kaya’ya şovunda yaptığı gönderme ve Necla Karahalil ile yaşadığı aşkla gündemde olan Cem Yılmaz bu defa son gösterisindeki bir olayla adından söz ettirdi.

“HOŞ GELDİNİZ CHP’LİLER” SÖZÜNE KIZDILAR İDDİASI

İzleyicilerin “Hoş geldiniz CHP’liler” diyen Yılmaz’a tepki gösterdiği ve komedyenin de sahneyi terk ettiği iddia edildi ancak gerçek başka çıktı.

Cem Yılmaz taşkınlık çıkaran 2 seyirciye kızıp gösteriyi terk etti

“BU İŞ ŞOVA DÖNDÜ DEYİP” KULİSE GEÇTİ

Salondaki bir seyirci olayın gerçeğini sosyal medyada şu ifadelerle anlattı; “Kadın ve adam taşkınlık yaptı. Kadın Cem Yılmaz’a sesini duyurmak için devamlı bağırıp çağırdı. Etraftakiler de rahatsız oldu. Cem bu iş şova döndü diye olay bitene kadar kulise geçti sonra da geri geldi. Kadın yüksek sesle devamlı ‘Evet ben de, aynen ben’ gibi bağırarak konuşuyordu.”

Cem Yılmaz taşkınlık çıkaran 2 seyirciye kızıp gösteriyi terk etti

SALONDAN ÇIKARILDILAR

Cem Yılmaz’ın taşkınlık yapan izleyicilerin salondan çıkarıldıktan sonra sahneye döndüğü öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

Altın meyve veren ağaç

İbret verici günümüzü anlatan muhteşem bir alıntı. hırsız, kral ve tohum.. Bir zamanlar Çin’de bir …

Sınırsız Hosting