Ana Sayfa / Kadınca / Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak bilinen kardeşlerden Ceyda Ersoy, İstanbul’dan Antalya’ya giden THY uçağında kabin memuruna saldırdı. Olay sonrası uçağın pilotu havaalanına polis talep ederken Ersoy, uçağın indiği Antalya Havalimanı’nda gözaltına alındı. İfadesi alınan Ersoy, daha sonra serbest bırakıldı.

Ciciş Ceyda Ersoy uçakta hostes dövdü gözaltına alındı. Ciciş Kardeşlerin uzun süredir haberi çıkmıyordu yeni bir skandalla yine magazin konusu oldular. Türk Hava Yolları’na (THY) ait uçakla İstanbul’dan Antalya’ya giden, “Ciciş Kardeşler”den Ceyda Ersoy kabin memuruna saldırdı. Ersoy Antalya Havalimanı’nda uçaktan indirilerek gözaltına alındı.

UÇAĞIN TUVALETİNİ KULLANMAK İSTERKEN KABİN MEMURUNA SALDIRDI
“Ciciş Kardeşler” olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerden Ceyda Ersoy, uçakta kabin memuruna saldırdı. İstanbul’dan Antalya’ya gitmek için THY uçağına binen Ceyda Ersoy, uçağın tuvaletini kullanmak istedi. Kabin memuruyla tartışmaya başlayan Ersoy, tartışmanın büyümesi üzerine kabin memuruna saldırdı.

PİLOT POLİS TALEBİNDE BULUNDU
Olay sonrası uçağın pilotu Antalya Havalimanı Hava Trafik Kontrol Merkeziyle irtibata geçerek polis talebinde bulundu. Uçak Antalya Havalimanı’na inişini sorunsuz gerçekleştirirken, Ceyda Ersoy polis tarafından uçaktan indirilerek gözaltına alındı. İfadesi alınan Ersoy’un serbest bırakıldığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

Azra Kohen neci, nereli ve kim?

Azra Kohen aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir bilgileri. Siyonist İsrail’in katliamını alkışlayıp ölen Filistinlileri …

Sınırsız Hosting