Ana Sayfa / Yaşam / Çılgın Sedat nereli kim (Sedat Kapurtu nereli)

Çılgın Sedat nereli kim (Sedat Kapurtu nereli)

Survivor Çılgın Sedat aslen nereli, gerçek adı ne ve yaşı kaç diye soruluyor. Survivor Sedat SMS numarası da soruluyor. Sedat Kapurtu aslen nereli, Survivor 2017’de Sedat Kapurtu başarılı olabilir mi?

2017 Survivor ünlülerinden biri de Çılgın Sedat olarak tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu oldu. Peki kimdir bu Sedat Kapurtu ve neden Çılgın Sedat olarak anılıyor hiç düşündünüz mü?  Sedat Kapurtu Survivor’da ünlüler takımında yer alacak. ‘Çılgın Sedat’ lakaplı Sedat Kapurtu, Survivor 2017’ye renk katacak ünlüler arasında. İşte Sedat Kapurtu hakkında bilinmeyenler…

ÇILGIN SEDAT, SEDAT KAPURTU GENEL BİLGİLERİ 

Çılgın Sedat, 1 Kasım 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Asıl adı Sedat Kapurtu’dur. Aslen Sivaslıdır. 16-17 yaşlarındayken mahalle arasında futbol oynadı. Kardeşi Vedat Kapurtu (d.1978) da profesyonel futbolcu olarak kalecilik yapmaktadır.
4 sene Kadıköy Halk Eğitim merkezinde okudu. Sonrasında Şan bölümü okudu.

Çılgın Sedat, yıllarca karate, kickbox, teakwando sporu ile ilgilendi. 1 Eylül 2008 tarihinde Zeytinburnuspor’da profesyonel futbolculuğa başladı. 1 Temmuz 2011 tarihine kadar devam ettikten sonra futbola veda etti. 2 sene Zeytinburnu’nda 3 sene amatör top oynadı futbol hayatını noktaladı. Çılgın Sedat, aynı zamanda Muaythai hakemidir.

Küçük yaşta katıldığı ses yarışmasında ikinci olduktan sonra kuaförlükten futbola, futboldan şarkıcılığa, şarkıcılıktan smackdown’a 10 parmağında onlarca marifet olan şarkıcı.

Çılgın Sedat, 2005 yılında Özlem Kapurtu ile evlendi. Siraç (d.2006) adında bir engelli ve Yağız Kapurtu adında 2 oğlu vardır.
2014 yılında “Çılgın Sedat İle Çılgın Show” ile Her Pazartesi Tvem’de program yaptı.
2015 yılında eşi Özlem Kapurtu ile beraber sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasına katıldı.

İlginizi Çekebilir

Taksi şoförüne yolcuyla tartışma cezası

Taksi şoförü yolcusuyla tartıştığı için para cezası aldı. istanbl’da taksi terörü artarak sürüyor. Taksi şoförleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting